Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jay_83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jay_83

  1. Kolego napisz czy ciężko zakłada się z powrotem ten cholerny drucik do lampy , miałem juz raz lampy w ręce i chciałem rozebrac ale drucik wygrał , nie wyjąłem go i dalej jezdżż ale przeczytałem cały temat i chce się podjąc tego jeszcze raz. w lampach bixenonowych "z zamkniętymi oczami siię to wyjmuje i wkłada "
  2. Witam, u mnie problem okazał się jednak w sensorze air bag w słupku środkowym z prawej strony,zaśniedziałe styki we wtyczce jak i w samym czujniku.Wymieniłem piny we wtyczce i otworzyłem sam sensor i okazało się ze ktoś chciał być sprytny i lutował sobie coś w środku,takze kupiłem sensor na allegro o tym samym numerze i kłopot w moim przypadku rozwiązany. Brak błędów w air bag nie wie,m jak tu sie zdjęcia dodaje, bo chciałem dodac samego sensora i jak pięknie ktoś drucik w niego wlutowywał i poprawial inne luty, dziękuję ,pozdrawiam
  3. Ja tam tylko zajrzałem i wszystko wygląda dobrze wiązki i jak i sensor ale nic nie mierzyłem , air bag cały czas świeci , ja mam bład otwarcie po zderzeniu i nie wiem dalej o co chodzi . podobno mozna spróbować skasować błąd w sterowniku air bag który jest pod tunelem środkowym jakims crasch data , ale nie ma mnie w kraju i jak wróce to bede z tym walczył dalej , ,pozdrawiam
  4. możesz bardziej to opisać jak to zdemontować ? tu przy regulacji pasa góra / dół odpiąłem ale trzyma przy suficie plastik,nie wiem jak to bez szkód zdemontować Już się dostałem
  5. Witam ,chciałbym sie dowiedzieć gdzie jest sensor kurtyny w audi a4 b6 , vag wskazuje na tą poduszke ,chce tam zajrzeć i zobaczyć moze wystarczy coś poprawić lub wymienić sensor .nie chce narobić szkód przy demontażu takze proszę o podesłanie linka do tego tematu lub info ,pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.