-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
ja kupilem oryginal wyciagniety z innego audi za 50zl bo te chinskie zamienniki to sie nadawaja... wymiana zajmuje 5-7min roboty. wystarczy odkrecic plastik pod kierownica ktory trzyma sie na 3 srubach i dostep jest.
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
obroty spadaja normalnie, rypniety byl czujnik. tak mialem tez tak ze na zimnym bylo ok a jak sie rozgrzal to obroty 2 sek dziwinie zostawaly w gorze, po wymianie czujnika jest ok. tylko mam wrazenie ze przepustnica jest do czyszczenia i adaptacji wraz z wymiana filtrow gdyz jak jezdze spokojnie i czasami tez potrafi sie z tymi obrotami tak dziac ale jak dostanie wpiz*e to przestaje sie tak dziac. Lub cos z katem. wazne ze glownie problem rozwiazalem z tymi obrotami. po rozebraniu starego czujnika znajomy wskazal mi miejsce lamania sie takiej blaszki i mowil ze to typowa usterka, lecz nie pierwszy rzut oka ciezko widoczne
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
bylem na kompie i wyskoczyly mi dwa bledy czujnik sprzegla i katalizator. za niedlugo wymienei ten czujnik i zobacze zmiany. Dobra panowie zmienilem ten czujnik obroty normalnie opadaja lecz co teraz sie stalo, nie dziala tempomat. na tamtym starym tempomat dziala lecz wolno opada z obrotow, ktos powie co to za czary sie dzieja?
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
wyczytalem ze jeszcze zaworek odpowiedzialny za podgrzewanie przepustnicy. mozliwe to ? nie mam czasu kiedy sprawdzic nawet, a widze ze nikt nie wypowiada sie na ten temat.
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
mozliwe to jest ze moze byc wina czujnik sprzegła? tempomat działa, wcisne sprzeglo po chwili opadnie z obrotow na biegu ujme gazu to on powoli schodzi z obrotów. na luzie jest ok
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
jestem tu nowy z checia bym sie dolaczyl do tego problemu gdyz tez mam silnik 2.0 czysta byna i na zimnym obroty normalnie spadaja przy zmianie biegów a jak sie rozgrzeje to one po chwili opadna co jest wkurzajace bo autem szarpnie.
patryk19
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta