Treść opublikowana przez zapamietajnick
-
A4 b6 AVF static
dziękuję bardzo !
-
A4 b6 AVF static
Powoli zbliza sie koniec sezonu. Na 2020 sporo pomyslow do zrealizowania ale narazie nic nie mowie ? P.s felgi na sprzedaz ?
-
A4 b6 AVF static
Bardzo możliwe że gdzieś mogłeś spotkać
-
A4 b6 AVF static
Dziękuję ?
-
A4 b6 AVF static
-
A4 b6 AVF static
Wszystkie graty już mam. Teraz czas na montaż ! Mam nadzieję że zimą trochę odpuści i będę mógł się w końcu za to wziac.
-
A4 b6 AVF static
Lotka na pewno będzie.. ale na pewno nie a linę. Trzeba myśleć o jakimś customie. 3stop zostaje.. nie lubię przyciemnianych świateł itd..
-
A4 b6 AVF static
Lotka na pewno będzie ale na pewno nie s linę. Trzeba myśleć o jakimś customie ! Linku nie mam. Dawno to było. A jeśli chodzi o spasowanie to trochę rzeźby jest żeby to ładnie spasować
-
A4 b6 AVF static
Linku nie mam. Dawno to było. A jeśli chodzi o spasowanie to trochę rzeźby jest żeby to ładnie spasować
-
A4 b6 AVF static
Zamiennik
-
A4 b6 AVF static
Dawno nic nie dodawałem więc czas na nowe info... Koniec sezonu to dobry czas na zmianę koła. Aktualnie MAM ustąpił miejsca Radi8 r8a10 4x10j. Na nowy sezon po za kołem zmieni się jeszcze jedno... zawieszenie ! Więcej info wkrótce
-
A4 b6 AVF static
Przesledz scene tuningowa. Popatrz, ocen, napisz
-
A4 b6 AVF static
Zdjęcie robione obiektywem 35mm czyli dość szeroko. Centralne punkty obrazu wydaja się wieksze. Jak znajde jakie inne zdjecia to wrzuce.
-
A4 b6 AVF static
Dokładki z cupry lub jakies gumowe listwy spoko ?
-
A4 b6 AVF static
Przestrzeni wolnej nie ma.. a spasy się poprawią bo... wjeżdża air
-
A4 b6 AVF static
Zle bo nie ma dokladki z cupry ? ?
-
A4 b6 AVF static
-
A4 b6 AVF static
Chwila zwatpienia.. Ale wszystko wrocilo do normy ?
-
A4 b6 AVF static
Dawno nic nie było więc czas trochę odkopać temat. Po chwili zwątpienia w to auto powracam. W miedzy czasie wpadło kilka dodatków.. Wkrótce wpadną nowości
-
A4 b6 AVF static
Relingi sa czarne a reszta chrom. Ramki do okola szyb. Grile gora i dol no i felgi. Szyb tez nie mam przyciemnionych wiec nie wiem jaka by miala byc inna Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 AVF static
Dziekuje [emoji54][emoji123][emoji123] Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 AVF static
Czemu postrokato ? Wszystkie listwy mam w chromie wiec pasuje. A tak na marginesie nie wypada zeby fotograf slabe zdjecia wrzucal Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 AVF static
[emoji301][emoji301][emoji301][emoji301][emoji301] Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 AVF static
Sprzedales avf i kupiles 2.5 ? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 AVF static
Jaki motor ? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka