Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystian94xd

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krystian94xd

  1. Siema Mam taki problem. Audi 1,8 125km ADR dławi się podczas przyspieszania bez róznicy czy to gaz czy bęzyna. Z gazem raczej wszystko w porządku bo był podłączany pod kompa. Wymieniłem świece i uszczelkę pod deklem bo zalewało mi świece olejem, niestety to nic nie pomogło. Czytałem na internecie że chodzi o cewki. Może ktoś z okolicy miałby pożyczyć cewki na podmianę żeby sprawdzić czy o to własnie chodzi. Ja jestem z Siedlce z Mazowieckiego. temat zamkniety, problem byl w tym ze jedna fajka była pęknięta i wystarczylo tylko ją wymienic
  2. Siema. Któregoś dnia chciałem podłączyć ledy w bagażniku jako dodatkowe oświetlenie ale niestety zrobiło mi się zwarcie, poleciał dymek i na żadnej lampce w bagażniku nie mam napięcia ;/ nie potrafiłem znaleśc usterki na przewodach więc puściłem nowy przewód poprowadzony od lampki w wewnątrz auta. Po podłączeniu plusa i minusa okazało się że napięcie jest ciągle i leda w bagażniku świeci bez przerwy. Do lampki na tylnym słupku idą trzy przewody (plus,minus i przewód od "guzika" ;d on-off). Myślałem że gdy podłącze przewody plus i minus to leda w bagażniku będzie traciła napięcie tak jak oswtetlenie wnętrza auta ale tego napięcia nie traci i ciągle świeci nawet po zamknięciu samochodu z pilota. Ktoś może sie orientuje o co tu chodzi? Z góry dzięki za podpowiedzi Pozdrawiam (;
  3. Właśnie tak myślałem ze coś może być z tą rurką. Znajdę trochę czasu i to sprawdzę. Przewody były w porządku. Musiałem coś zle zmontować boczek bo jak go założyłem ponownie to normalnie działa centralny ;p Zamykam temat ;p
  4. Siema Ostatnio wymieniałem głosnik w boczku dzwiach przednich od pasażera, po zmontowaniu wszystkiego przestał działać mi centralny zamek w tych drzwiach ;/ A dokładniej jest tak że ten dzyndzel wystaje troche wiecj niz inne i kiedy zamykam moje audi to on wchodzi tak do połowy i wychodzi spowrotem a jak próbowałem wycisnąć go ręcznie to miałem wrażenie jak by sie zapowietrzył (siłował sie ze mną,ja go w dół a on w góre) ;d Może ktoś cos wie na ten temat. Z góry dzięki i Pozdrawiam (;
  5. Okej. Dzięki
  6. Krystian94xd opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. :> Zakupiłem niedawno audi a4 b5 i zastanawia mnie to czy jest w niej moduł do centralnego zamku z pilota i domykanie szyb. Poprzedni właściciel nie bardzo sie orientował czy cos takiego kiedyś było. Da sie to jakoś sprawdzić? Jak juz by sie okazało że co takiego jest w moim audi to jak dopasować do tego pilot ? :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.