-
A4 B5 1.6 po wymianie termostatu bierze olej i kopci na biało
Ile wyniosła Cb naprawa u mechanika?
-
A4 B5 1.6 po wymianie termostatu bierze olej i kopci na biało
ok, dzięx, zobacze , może w końcu dojdę co jest
-
A4 B5 1.6 po wymianie termostatu bierze olej i kopci na biało
Nie czekaj, Płynu chłodniczego wogóle nie ubywa , ani nic, jakis czas temu postawiłem kreske na zbiorniku i caly czas na tej kresce jest ilośc płynu
-
A4 B5 1.6 po wymianie termostatu bierze olej i kopci na biało
A np jak jest kiepski pierścień/ pierścienie to są jakieś konkretne objawy? I jak uszczelniacze zaworów pójdą?
-
A4 B5 1.6 po wymianie termostatu bierze olej i kopci na biało
Tzn chodzi Ci o test czy w płynie chłodniczym są spaliny?
-
A4 B5 1.6 po wymianie termostatu bierze olej i kopci na biało
Mirzyłem kompresje u kolegi i wyszlo, pierwsze trzy cylindry po ok,11bar, a czwarty ok, 12bar
-
A4 B5 1.6 po wymianie termostatu bierze olej i kopci na biało
Witam Pojawił mi się problem po wymianie termostatu, gdy kupilem a4 termostat dzialal a po jakis 2 latach przestal, no to ostatnio wymienilem termostat, temp jest ale pojawil sie problem, po wymianie ok 80km wyskoczylo ze minimum oleju, bylo i tak przejchane na oleju 11tys wiec do wymiany byl wiec pomyslalem ze ok, ale po zalaniu nowego, znowu ok 80km i wyskoczylo olej mina a bylo na max, i samochod zaczal mocno dymic na bialo, i smierdzi z tlumika, wczesniej takiego czegos nie mialem, Teraz raz ubywa oleju wiecej a raz minimalnie, co moze byc? :/ Przed wymiana ani grama oleju nie brał
matiaudilove
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta