Przemek chyba chodzi Ci o zaciski 18 ZR/Zl. Śruby są potrzebne ponieważ w zaciskach jest większy otwór mocujący niż w starych , Ja natomiast na te swoje stare śruby nałożę tulejki .
Ja szukałem i nie znalazłem tarcz 350 które pasują P&P
Tak dokładnie. Auto korekta w tel. A te przewody są konieczne ?
Witam. Jestem obecnie przed założeniem 18 ZR/ZL do mojej B7. Czytam temat od deski do deski i głupieje. Te śruby do przykręcenia zacisków są konieczne i przewody które podał Bartus ? I czy jest jakaś tarcz pasująca P&P 350mm ?