Treść opublikowana przez kuba89crf450
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
a wiesz jak to rozkodować ewentualnie?
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
Nie koniecznie. Jak radio ori z tego auta to nie trzeba będzie wpisywać kodu. tak radio audi concert
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
ok,dzięki zwykły system audio,przód podłączony do radia, ok,dzięki zwykły system audio,przód podłączony do radia, tył już zrobiłem,dwa głośniki spalone,zaś z przodu są dobre ale cisza dalej już sam niewiem,czy może z radiem coś jest nie tak?niby kostki ok się wydają a jeśli wyciągne bezpiecznik z radio to będe musiał wpisać kod zabezp?
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
mam pytanie np:jeżeli padnie jeden z głośników np z przodu to może przestać grać np sam przód?
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
z tyłu grają te po stronie kierowcy oraz subwofer w bagażniku,a cała reszta milczy czekam na ewentualne porady i z góry dziękuje z tyłu grają te po stronie kierowcy oraz subwofer w bagażniku,a cała reszta milczy czekam na ewentualne porady i z góry dziękuje dodam że wyciągałem radio,wiązki wydają się być ok,wzmacniacz też jest dobry,te harmonijki na zgięciach też sprawdzałem właśnie wszystko jest podpięte radio też ok
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
witam,jastem tu nowy,mam problem ponieważ w moim a4 b7 nie grają głośniki z przodu oraz dwa z tyłu,działa tylko subwofer i dwa tylne prosze o pomoc,jakieś porady