Treść opublikowana przez michalls63
-
[ B6 AWX] Brak mocy, notlaufy, logi- zerknie ktos?
A co sądzisz o reszcie logów te parametry są ok czy mam jeszcze się czymś zająć?
-
[ B6 AWX] Brak mocy, notlaufy, logi- zerknie ktos?
Czyli od czego zacząć? Czyszczenie turbiny pomoże?
-
[ B6 AWX] Brak mocy, notlaufy, logi- zerknie ktos?
Witam, mam prośbę o analizę logów, ponieważ autko od jakiegoś czasu "osłabło" do tego dochodzi nawet do notlaufu raz przy 2400rpm,a drugi raz w innym dniu przy ponad 3000rpm, wezyki podcisnienia wymienione, sztanga sie rusza, egr nowy,prosze o porade i z góry dziekuje;) Statyczny: Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_1XcUaO.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_xad30.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_T7DmpJ9.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_03wi2.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_OpxB8y.html Dynamiczny: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_samo71.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_jJ5q2f.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_gTI8K.html Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-011_010_R9IulQC.html Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_vEsOV2.html Grupy 001, 004: http://vaglogi.pl/log-001_004_QVl67Bz.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_0x7bMZn.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_z71n9.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_aG2Xg.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_iu1lEG1.html
-
Logi 1,9tdi awx-zerknie ktos?
Witam, mam prośbę o analizę logów, ponieważ autko od jakiegoś czasu "osłabło" do tego dochodzi nawet do notlaufu raz przy 2400rpm,a drugi raz w innym dniu przy ponad 3000rpm, wezyki podcisnienia wymienione, sztanga sie rusza, egr nowy,prosze o porade i z góry dziekuje;) Dynamiczny: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_samo71.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_jJ5q2f.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_gTI8K.html Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-011_010_R9IulQC.html Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_vEsOV2.html Grupy 001, 004: http://vaglogi.pl/log-001_004_QVl67Bz.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_0x7bMZn.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_z71n9.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_aG2Xg.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_iu1lEG1.html Statyczny: Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_1XcUaO.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_xad30.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_T7DmpJ9.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_03wi2.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_OpxB8y.html
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Witam, masz moze jeszcze te adaptery?? chciałbym kupic.