Witam, po dostaniu się do rozrządu zostały zdjęte pokrywy zaworów wcześniejszy właściciel nie dbał o olej i na ostatniej krzywce na wydechu jest lipa...
Regenerował ktoś wałki rozrządu czy kupić używany.....??
Jutro zdejmuje 2 stronę zobaczymy jakie niespodzianki mnie czekają
mam swój serwis tylko takiego silnika jeszcze nie robiłem i pytanie czy inwestować w blokady czy pożyczyć bo przez ostatnie 4 lata takie auto nie pojawiło się u nas na serwisie:(