Treść opublikowana przez gkarol
-
audi navigation plus
A jak wpisać kod w radio audi navigation plus?
-
wyświetlacz audi navigation plus
Inwenter świetlówki matrycy albo sama świetlówka kończy żywot. Do naprawy
-
audi navigation plus
A jakie mogą być koszta naprawy tego radia? Które bezpieczniki odpowiadają za nawigacje?
-
audi navigation plus
Witam mam audi a4 b7 z 2006r posiadam radio audi navigation plus dziś mi się coś stało że gra muzyka i się świecą przyciski a nie ma obrazu. Obraz się pojawia jak się włącza radio na chwile i obraz się Tak jakby ściemnia. Jakie mogą być tego przyczyny? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
A ile wydałeś na nowy tłumik wraz z założeniem?
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Czy jest możliwość że ten olej się sam wypali z tłumika? A u ciebie ile poszło oleju że musiałeś wymienić cały tłumik?
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Ile trzeba zrobić kilometrów żeby wyleciał olej z tłumików?
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Trzy literowy kod silnika to BPW Dymienie na biało występuje przy niskich obrotach zaraz po odpaleniu auta
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Jak będę w garażu to zobaczę i napisze. A dlaczego po całonocnym postoju auto po dopaleniu przez 5-10 sekund nie równo pracuje silnik?
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
2,0 TDI 140 KM Co to znaczy pd?
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Czy auto może nie równo chodzić przy pierwszym odpalaniu po całonocnym postoju i dymić na biało na zimnym silniku z powodu nie sprawnych świec żarowych?
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Co to znaczy nie spalone paliwo??
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Czasami puści czarnego bąka. A na czarno dymi tylko przy większych obrotach. Niepokoji mnie to że auto po całonocnym postoju przy odpalaniu dymi na biało i silnik przez parę sekund chodzi nie równo.
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Biały dym unosi się tylko po odpaleniu auta później już dymi na czarno
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Auto nie ma DPF-u a przejechałem już 200 km i poprawy nie widać dalej dymi tak jak dymił. Czyli na zimnym silniku dymi na biało a jak się przekroczy 90. Stopni to auto dymi mniej ale na czarno
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
To można wykluczyć awarię uszczelki pod głowicą?
-
[BPW] dymienie po naprawie awarii turbosprężarki
Witam jestem tu nowy i mam problem z audi a4 b7 2006r. Po awarii turbosprężarki olej poszedł do tłumików. Mechanik uwzględnił gwarancje i wymienił turbosprężarkę i od tego czasu z autem dzieje się coś dziwnego a mianowicie po całonocnym postoju auto na zimnym silniku dymi na biało a na ciepłym silniku dymi na czarno jakie mogą być tego przyczyny? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam