Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

flower0624

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tylko że u nas wymieniali pompę oleju i jak porozkręcali zobaczyli przy okazji wizualnie w jakim stanie jest ono i że nadaje si do wymiany. więc może faktycznie było kiepskie. jak by miało paść w drodze na wakacje za 2tygodnie to chyba lepiej teraz to zrobić i jechać spokojnie
  2. mechanika raczej tak, polecony od bardzo dobrego znajomego sam do niego jeździ od paru lat. warsztat prowadzi już od 25lat. jest również rzeczoznawcą sądowym po wypadkach . szczerze nie mam pojęcia, zawsze jeździłam benzyniakiem. pierwszy raz jechałam dieslem i to krótką trasę więc nie znam objawów padniętego dwumasu ani jego oznak czy było wszystko ok czy nie.
  3. sprawdzali wszystko to co się sprawdza czy przeglądzie przedzakupowym. nic dodatkowo na nasze życzenie nie było sprawdzane. zawieszenie, układ hamulcowy itd. bo do roboty były jeszcze tylne tarcze z klockami bo przód był ok.
  4. kochani sprawa w wygląda następujaco . jakiś czas temu kupiliśmy audi . pojechaliśmy z nim do serwisu Audi na przegląd przed-zakupowy. Wykryli parę błędów w komputerze o podświetleniu tablicy, wyciek oleju z wału. zaakceptowaliśmy te usterki i podpisaliśmu ze sprzedającym umowę. od czasu zakupu auto zrobiło około 30-40km głównie do mechanika i spowrotem. oddaliśmy auto do mechanika na wymianę rozrządu oraz pompy oleju. dziś okazało się że do wymiany jest jeszcze SPRZEGŁO DWUMASOWE ! KOSZT 2400zł .. w ASO nic takiego nie wykryli ! na wydruku z aso nie ma żadnej informacji o sprzęgle ze zjechane.. czy mamy jakieś szanse na odszkodowanie z tego tytułu ?! czy już nic się nie da zrobić ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.