-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Nie ma na naklejce napisane Remo. Jest schemat.
-
stefanolczakk obserwuje zawartość BlackHazelAudi
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Zaraz idę luknąć czy jest ta naklejka
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Kochani forumowicze. Macie jakiegoś speca który ogarnie mi temat wymiany kierownicy na multi? Najlepiej Warszawa i okolice.
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Do radia podłączona jest tylko wiązka z trzema kabelkami te do zasilania
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Gdzie szukać tej rozpiski itych pinów?
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Ja mam pełny fis a mam analogowy zegarek i radio gamma kompatybilna z fis. Da radę podłączyć kierownice multi???
-
Witam. Kierownica multi.
Czy nikt mi nie pomoże??
-
A4 B5 2.5TDI V6
Tak dodam jak wrócę z pracy
-
stefanolczakk zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A4 B5 2.5TDI V6
Witam. Nie wiem co napisać ale chcę się pochwalić swoją dostojna i poczciwa V6. Moim ideałem jest 100 procent oryginalności. Auto na pierwszy rzut oka jest bardzo utrzymane a jego atutem jest lakier LZ5K i granatowe wnętrze. Zakochałem się w elastyczności tego niedużego samochodu z dużym silnikiem V6 i w dźwięku który powoduje u mnie dreszcze he he?.
-
Witam. Kierownica multi.
Witam. Prosze bardzo o podpowiedz w moim temacie. Otóż posiadam a4b 5 1998 z wymieniona kierownica z trójramienna na taką z czterema ramionami. Posiadam pełen FIS i radio gamma(kaseciak). Fis wyświetla informacje z radia. Chciałbym założyć kierownice multi trójramienna i czy będzie ona kompatybilna z fis i sterowaniem radia. Dziękuję z góry członkom forum za ewentualną odpowiedz. Pozdrawiam