Treść opublikowana przez mario30m
-
„Central brems licht” A4 B7
mam ten sam problem i tez raz jest komunikat raz nie ma i tez wtedy trzeci stop nie świeci a4 b8 i tez nie wiem , może ktoś odpowie ?
-
Montaż haka w Audi A4 B8
czy ktoś montował hak westfalia do audi a4 b8 , posiadam taki hak wypinany w pionie luzem plus jedynie moduł , prosiłbym jakieś wskazówki
-
podgrzewanie postojowe
na tej wtyczce co jest na zdjeciu są oznaczenia DEFA tej firmy co produkuje te grzałki i cały sprzęt , rozkminiłem tu jest w skrócie filmik , brakuje mi tylko tej farelki pozostał po niej uchwyt
-
podgrzewanie postojowe
znaczy żę nie jest oryginalne ?? o to Ci chodzi ? być może auto sprowadzone ze szwecji
-
podgrzewanie postojowe
czy ktoś morze korzysta z takiej opcji podgrzewania silnika i wie coś wiecej na ten temat jak to hula w audi ? http://www.directupload.net/file/d/4221/nkd2fc7f_jpg.htm
-
fotel s-line skóra
dzieki za pomoc , czy może są tacy '' magicy '' gdzieś w rejonie Krakowa?
-
fotel s-line skóra
prosze o poradę co co moge zrobić z tym wytartym bokiem skórzanym fotela , może ktoś miał podobny problem i sobie poradził , każda SPRAWDZONA PORADA MILE WIDZIANA DZIEKI. http://www.directupload.net/file/d/4102/lm2vf9ra_jpg.htm
-
zaślepka zderzaka na hak gdzie to kupić
czyli całego plastiku nie dedykowanego pod hak rozumiem ??
-
zaślepka zderzaka na hak gdzie to kupić
gdzie moge dostać taką zaślepke jeśli ktos kupował , czy wogóle sa takie ?? http://www.directupload.net/file/d/4102/dzphfw5a_jpg.htm