Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arosz88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arosz88

  1. To samo jest na oponach letnich jak o na zimowych wiec to odpada, na stacji byłem już raz wszystko jest Ok, ale z ta osłona tarczy to fakt trzeba sprawdzić
  2. Słuchać i na wprost, ale nasila się przy skręcie w prawo w lewo cisza tak jak by cos siedziało z prawej strony, jest to dźwięk nasilający się.
  3. Cześć Zauważyłem nie dawno dziwny dźwięk z przedniej prawej strony najbardziej słyszalny jest podczas kiedy samochód osiąga prędkość 60-80 km/h i przy skrętach w prawo jest to jak by buczenie podobne to startu samolotu. Łożysko wymienione na nowe, opony też nowe., czy może to być przegub ? Pozdrawiam
  4. Witam Serdecznie Od jakiegoś czasu słychać dziwny dźwięk z przedniej prawej strony najbardziej słyszalny jest podczas kiedy samochód osiąga prędkość 60-80 km/h jest to jak my buczenie podobne to startu samolotu. Zastanawiam sie czy może być to łożysko lub opony są to dwie rzeczy które mi przychodzą do głowy. w załączniku posyłam nagranie. http://www50.zippyshare.com/v/nL4iwtGD/file.html
  5. Ok czekam na info
  6. arosz88 odpowiedział(a) na arosz88 temat w Audi A4 B6/B7
    Był taki zielono żółty można powiedzieć ze bursztynowy wymieniłem na FEBI mineralny 6261 bodajże taki numer kolor zielony
  7. arosz88 odpowiedział(a) na arosz88 temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki za odp. dlatego wole pytać bo oczywiście magiki twierdza ze do regeneracji. Sprawdzam dzienne płyn i jest ok. A co myslisz o dodatku liqui moly do przekładni ??
  8. Dołączam sie do pytania. Czy wymieniać na nowa czy wyczyścić dać nowe uszczelki itp ?
  9. arosz88 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć mam do Was pytanie mianowicie mam dosłownie mały ubytek płynu wspomagania w ciągu 2 miesięcy dolalem około 100ml płynu. Podczas mocnego skrętu w lewo u w prawo był słyszalny metaliczny stuk oczywiście odwiedziłem kilka warsztatów stacje diagnostyczne i każdy mówi coś innego ze to wahacz dolny, przekładnia, przegub itp z tego co zauważyłem był luźny akumulator który sobie latal przy zakrętach wszystko poskręcałem zamocowałem na sztywno i dźwięki uderzania znikł. Stwierdziłem ze nic nie będę wymienił jak nikt nie potrafi powiedzieć co jest. Jednak sam stwierdzałem ze spróbuje znaleźć przyczynę i okazało sie ze jest mokra wilgotna czy coś podobnego jedna osłona przekładni i teraz pytanie dla was czy to znaczy ze przekładnia powoli umiera ? Pokazuje dwa zdjęcia z lewej i prawej strony. Jeśli jest to faktycznie przekładnia a jest mały wyciek może zainwestować jakiś uszczelniacz np Liqui Moly ? http://www.directupload.net/file/d/4110/boxubl33_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4110/l6gd8v57_jpg.htm
  10. Ja mam mianowicie takie kratki na obudowie lampki podsufitki http://www.directupload.net/file/d/4106/xtbhg4zx_jpg.htm
  11. Nie chce kupować nowego termostatu tylko sam oring a cieżko dostać
  12. ok jeszcze raz dzieki kurde nie potrafię nigdzie znaleźć tego oringu na termostat :-(
  13. super dzieki a jak z wymiana da radę samemu ??
  14. Witam Zauważyłem ostatnio białe naloty, jeden z tyłu silnika wynika z tego że jest to trójnik czujnika cieczy chłodzącej i z przodu przy alternatorze. Pytanie mam takie jakie to są elementy czy jest szansa żeby je samemu wymienić jakie sa tego koszta no w sumie jakie to są naprawdę elementy. Silnik to ALT. Pozdrawiam http://www.directupload.net/file/d/4102/u6vs5mrr_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4102/rdlsjxdv_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4102/u7eh7iok_jpg.htm
  15. własnie mam podobny problem tez rożne opinie i również sprawdzałem akumulator i widzę ze jeździ z lewej na prawą. Więc u Ciebie był to akumulator ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.