Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GarriFatale

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Mam dosyć uciążliwy problem. Po zmianie lamp przednich (wtyczki od elek. ustawiania świateł zostały luzem, zabezpieczyłem je) wyciągnąłem skrzynię i podłączyłem słabszy wzmak do seryjnych głośników (wcześniej było tak samo, grało bez zarzutów). Głośniki nie są połączone bezpośrednio do wzmacniacza ale przez jakieś dwa rozdzielacze czy coś- nie wiem nie orientuje się. Po uruchomieniu silnika wydobywa się z nich gwizd i trzeszczenie. Przy zwiększaniu obrotów wzrasta częstotliwość dźwięku. Myślałem że przebija do masy od wtyczek, ale zabezpieczyłem je trytkami + taśmą izolacyjną- nie pomogło. Próbowałem z mocniejszym wzmacniaczem- to samo. Wczoraj z powrotem wjechała skrzynia i o dziwo występuje ten sam problem choć nieco mniej słyszalny. Coś z kablami? Nigdzie się nie stykają...
  2. GarriFatale opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Kilka dni temu uderzyłem samochodem (hakiem) w drugi samochód. Dzisiaj zauważyłem że prawy tył (mam zawieszenie gwintowane) siedzi zdecydowanie za nisko. Obejrzałem lewy tył i prześwit pomiędzy kołem a nadkolem jest zdecydowanie większy w porównaniu do prawej strony. Co może być usterką? Tylko nie mówcie, że uszkodziłem gwint :/
  3. Witam Mam problem z nieszczelnością układu. Przy łączeniu rury do chłodnicy (zasuw i metalowe spinki) cieknie mi płyn chłodniczy. Jak temu zapobiec? Pozdrawiam
  4. Sorki za błędnie zamieszczony temat. Do radia wchodzi zwykła karta micro SD. Wyczyściłem swoją 8GB ze zbędnych plików pozostawiając wyłącznie muzykę w formacie mp3 i nadal jej nie czyta. 2GB również nie znalazło.
  5. Witam W Audi posiadam radio Ripspeed DV-725 wraz z wyświetlaczem LCD, z którym mam dwa małe problemy. Po pierwsze radio nie czyta mi karty SD innej (8GB) poza tą którą otrzymałem wraz z zakupem samochodu (1GB). Druga sprawa- gdzie znajdę wejście AUX? W menu mam do wyboru taką pozycję lecz za nic nie mogę znaleźć wejścia (istnieje tylko okrągłe, zalakowane). Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.