-
Gwizd głośników
Witam. Mam dosyć uciążliwy problem. Po zmianie lamp przednich (wtyczki od elek. ustawiania świateł zostały luzem, zabezpieczyłem je) wyciągnąłem skrzynię i podłączyłem słabszy wzmak do seryjnych głośników (wcześniej było tak samo, grało bez zarzutów). Głośniki nie są połączone bezpośrednio do wzmacniacza ale przez jakieś dwa rozdzielacze czy coś- nie wiem nie orientuje się. Po uruchomieniu silnika wydobywa się z nich gwizd i trzeszczenie. Przy zwiększaniu obrotów wzrasta częstotliwość dźwięku. Myślałem że przebija do masy od wtyczek, ale zabezpieczyłem je trytkami + taśmą izolacyjną- nie pomogło. Próbowałem z mocniejszym wzmacniaczem- to samo. Wczoraj z powrotem wjechała skrzynia i o dziwo występuje ten sam problem choć nieco mniej słyszalny. Coś z kablami? Nigdzie się nie stykają...
-
Dzwon i usterka
Witam Kilka dni temu uderzyłem samochodem (hakiem) w drugi samochód. Dzisiaj zauważyłem że prawy tył (mam zawieszenie gwintowane) siedzi zdecydowanie za nisko. Obejrzałem lewy tył i prześwit pomiędzy kołem a nadkolem jest zdecydowanie większy w porównaniu do prawej strony. Co może być usterką? Tylko nie mówcie, że uszkodziłem gwint :/
-
Cieknie płyn chłodniczy
Witam Mam problem z nieszczelnością układu. Przy łączeniu rury do chłodnicy (zasuw i metalowe spinki) cieknie mi płyn chłodniczy. Jak temu zapobiec? Pozdrawiam
-
Radio Ripspeed DV 725
Sorki za błędnie zamieszczony temat. Do radia wchodzi zwykła karta micro SD. Wyczyściłem swoją 8GB ze zbędnych plików pozostawiając wyłącznie muzykę w formacie mp3 i nadal jej nie czyta. 2GB również nie znalazło.
-
Radio Ripspeed DV 725
Witam W Audi posiadam radio Ripspeed DV-725 wraz z wyświetlaczem LCD, z którym mam dwa małe problemy. Po pierwsze radio nie czyta mi karty SD innej (8GB) poza tą którą otrzymałem wraz z zakupem samochodu (1GB). Druga sprawa- gdzie znajdę wejście AUX? W menu mam do wyboru taką pozycję lecz za nic nie mogę znaleźć wejścia (istnieje tylko okrągłe, zalakowane). Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam