Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łyżkon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łyżkon

  1. Łyżkon odpowiedział(a) na Łyżkon temat w Audi A4 B5
    Byłem na regeneracji alternatora ziomek sprawdzał i było okej Dziś miałem przygodę pod wieczór, po 8h stania juz mi nie odpalił rozładowa I do tego zauważyłem dziś ze jak stoję to mi oświetlenie przygasa w podsufitce
  2. Łyżkon opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam klubowicze Moja mała ma ostatnio problem z równą praca, czasami jak go odpaleniu to tak szaleją obroty ze nie da się jechać szarpie i zupełnie nie ma mocy Po 20 sec 30 sec przechodz. Ostatnio też miałem problemy z akumulatorem a mianowicie potrafił mi się po nocy rozładować do takie stanu ze ledwo kontrolki świeciły Mechanik mi powiedział żebym sprawdził masę do aku (Dodam że akumulator ma 3mc) To odkrecilen przeczyscilem psiknelem preparat specjalny do przewodów i powiem że było lepiej ale i tak mam wrażenie ze nie kręci coś mi ten rozrosznik za szybko a dodam że po dłuższej jeździe odpala zupełnie inaczej aż nie zostawię go na noc np. A dziś jak wracałem do mieściny to zauważyłem ze światła mi przygasają obroty spadaja i liczniki ciemnieja jak wciskam przyciski do otwierania szyb Wrzucam film z youtube Wiecie co to może być ? Może regulator napięcia A może jakiś przewód
  3. Łyżkon opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Wczoraj mylę pod maską cały syf Dzisiaj rano chciałem go rozgrzać i jak już wracałem to zaczął mi strasznie szarpać przy niskich obrotach Rozebrane go i znalazłem coś takiego Obejrzyj film „Cewka” w YouTube I moje pytanie brzmi czy to cewka kabel? I czy da się to naprawić czy raczej wymiana
  4. Łyżkon odpowiedział(a) na Łyżkon temat w 1.8
    wszystkie filtry wymieniałem w lipcu, świece w sierpniu kable były sprawdzane. we wtorek jadę do kumpla na komputer, będzie mi robił łożyska na d*pie i amorki to mi sprawdzi odrazu i dam znać
  5. Łyżkon opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, klubowicze Mam pewien mały problem w mojej audiczce, a mianowicie, przedwczoraj, oraz jakoś mc temu auto nie chciało odpalić, rozrusznik kręcił pompa syczy ale ani na benzynie ani na gazie nie ma zapłonu, wydaje mi się że nie ma iskry, a zabawne jest to że usterka znika sama po oko 20min. kiedy pierwszy raz nie odpalił to stanąłem tylko zęby wskoczyć do żabki, i jak stanąłem tak nie mogłem odpalić i jakoś po 20min odpalił za pierwszym jak by nigdy nic, czyli był nagrzany. a drugi raz tak się stało jak silnik nie pracował od 6tej do 14tej i potem chciałem odpalić i znowu to samo, i po dobrej godzinie odpali do "dotyk" Z tego co mi się wydaje to cewka może wariować, a może coś z komputerem? Jak myślicie ? Moje Auto to Audi A4 B5 97r. 1.8 125km avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.