Treść opublikowana przez Lebron Johnson
-
Pompo wtryski
OK dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pompo wtryski
Czy jeśli zdejmę pokrywę to muszę wymienić uszczelkę na nową po złożeniu pompowtrysków ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
b6 po chip tuningu
jutro własnie te logi zrobie i dam znac co i jak
-
b6 po chip tuningu
no własnie z tym niutonem cos nie tak na moje tuner mówi ze moze pompo wtryski własnie mam słabsze niz od 130 konnej i teraz nie wiem bo moc w miare ok ale niutonu mało na moje a druga sprawa jutro jade na poprwienie programu bo dzisiaj miałem okazje troche polatac samochodem w trasie i nagle przy 4000 obrotów i predkosci 170 tryb awaryjny sie zapalił i potem jak żółw chodził podjechałem do tego co mi to robił i podpioł pod kompa okazało sie ze turbo troche przeładowuje
-
b6 po chip tuningu
seria miała 293 nm i 132,5 konii
-
b6 po chip tuningu
witam moja b6 po chipie wypluła tylko 155 koni i 311 nm niby wszystko ok tuner twierdzi ze jedyne co moze byc to pompki są od innego modelu a nie od 130 ale tego nie wiem a druga sprawa jakie powinny być oznaczenia od 130 konnej pompowtryski wykres podaje tutaj po modyfikacji http://www.directupload.net/file/d/4126/ikwksaxk_jpg.htm
-
Chip tuning
sorry ale jestem tu pierwszy raz kazdy ma prawo sie pomylic a komentarze tego typy mi nie pomagaja
-
Chip tuning
własnie dzisiaj chce sie za to zabrać wtedy wrzuce dzięki
-
Chip tuning
witam wszystkich jestem tu pierwszy raz zrobiłem chip tuning w moim audi co mozecie powiedzieć z wykresu http://www.directupload.net/file/d/4125/euekjvqg_jpg.htm dodam że mechanik powiedział ze kondycja silnika jest ok turbo też jedyne co to mówi ze moze byc ze pompowtryski są od modelu 115 konnego a nie 130 konnego co myslicie ?? wykres z przed modyfikacji http://www.directupload.net/file/d/4125/84bk7whi_jpg.htm