Witam, w dalszym ciągu problem występuje.. Jeśli jest pełny bak to odpala bez problemu, natomiast jeśli 3/4 to już nie.. Jaki koszt uszczelniaczy pompowtryskow?
Witam wszystkich serdecznie, moja A4 na problem z odpalaniem gdy postoi np przez noc.. Świece zmienione, szczelność sprawdzona a wygląda jakby paliwo gdzieś cofalo.. Tak jak na tym filmiku:
czy to może pompa vacum? Czy uszczelniacze? Bo już nie mam pomysłów..