Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pionieeek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Spróbuję tak zrobić i napiszę co i jak Zawartość dodana 1 minute later Nic nie zgrzyta zero dźwięku jakiegoś niepokojącego tylko jest taki blok i jak podpompuje sprzęgłlem to normalnie
  2. Jak auto jest odpalone bardzo ciezko biegi wchodza musze je z sila wrzucac a o wstecznym biegu nie wspomne a jak jest auto zgaszone to paluszkami idzie wrzucac kiedys tego nie bylo a dwumas chyba odpada bo nie slychac nic wszystko dobrze dziala I jezdzi tylko te biegi blokuja sie.
  3. pionieeek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich mam problem z biegami na zgaszonym aucie wszystko wporzadku a jak odpale samochod to bardzo ciezko biegi wchodza prosze o pomoc w ustaleniu co to moze byc z gory dziekuje I pozdrawiam. Pacjent audi a4b6 1.9 tdi 130
  4. mialem robione 2 tygodnie temu i nic nie wykazalo
  5. ok dziekuje za checi, jakby ktos wiedzial czemu tak jest to prosze o informacje :)pozdrawiam
  6. bylem u mechanika sprawdzal i wszystko wporzadk powiedzial ze nie wie co moze byc nie tak
  7. nie rozumiem moge prosic jasniej
  8. Witam wszystkich mam problem z dymieniem, moja a4 dymi na bialo po odpaleniu nie duzo ale dymi jak sie zagrzeje to ani sladu po dymie.Auto ma przejechane ponad 300000 tys km Wszystkie plyny sa, zero wyciekow w dodatku dodam ze wszystko porobilem w aucie u mojego mechanika zawiozlem ja i mu powiedzialem zeby wszystko porobil co sie da i dostalem cala liste a4 wymienionych czesci od wezy w silniku po klocki i tarcze.dymienie zauwazylem miesiac temu nie pogarsza sie nic, tylko denerwuje mnie to i taki dziwny smrod disla z tego dymu, turbo mialem testowane i tez ok, prosze o pomoc co moge z tym zrobic i czy mam sie martwic czyms. Z góry dziekuje i pozdrawiam.Dawid

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.