Treść opublikowana przez michał0505
-
czujnik temp gazu stag
dzięki, pojadę i jak mi zrobią i będzie okej to się odezwę
-
czujnik temp gazu stag
no ja też się z tym borykam i mnie to denerwuje bo szkoda mi silnika, a ile taka regulacja może kosztować,
-
czujnik temp gazu stag
sonda nowa orginalna bo była padnięta. wygląda to tak. wsiadam rano do autka odpalam go dwie sekundy i przełącza w gaz. obroty spadają do 500 i falują w granicach 1000-100, poprostu nim telepie, przy dodawaniu gazu cały czas szarpie i się nie redzi, jak woda osiągnie temp 90% to juz mniej szarpie. na benzynie chodzi znakomicie
-
czujnik temp gazu stag
a możliwe żeby sterownik komputer się rozwalił ?
-
czujnik temp gazu stag
byłem ustawił mi i kilka dni spokój i znowu to samo, a niby wszystko ustawione poprawnie i kalibracja też, mam nowy reduktor, filtry, listwę wtryskową, cewkę zapłonową, kable, świece, czujnik temp cieczy chłodzącej, przewody gazowe do dysz, nowe dysze
-
czujnik temp gazu stag
tzn ja mam taki problem że mi szarpie na gazie i staram się wykryć problem i obstawiam że czujnik jest padnięty. kontrolkę mam czy jade na gazie czy na benzynie i jak odłącze czujnik to pokazuje zielone kropki tak jakbym jechał na gazie, mi gaz czy lato czy zima to przełącza juz po odpaleniu dwie sekundy w gaz
-
czujnik temp gazu stag
witam, mam a4 b5 1,8 adr w gazie, mam pytanie czy jak odłącze czujnik temp gazu to pracuje dalej na gazie czy na benzynie ? dzieki