Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel96

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel96

  1. @up dziękuję za odpowiedź, ale już zakup dawno dokonamy. I przyznam, że tragedii nie ma Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. pawel96 odpowiedział(a) na DANDYS temat w 2.5TDI
    6\7 litrów na 100, raczej spokojnie jeżdżę, 100km/h 140 max. Jak lepiej przycisnac do 8 dojdę. Ps. Zbiornik ma pojemność 62 l? A nie 70? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka No tak 62
  3. pawel96 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    Wpiąłem go ale temperatura się nie zmieniła. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. pawel96 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam, czy wie ktoś co to jest? Po otwarciu maski zobaczyłem, że ten przewód wypadł albo w ogóle nie był włożony.? audi A4 b5 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. Zobaczymy. Może przez rok wytrzymają. A na następny już będziemy nowe kupować Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Ja zakupiłem właśnie komplet opon od producenta z linku. Niby wszystko fajnie wygląda, ale zobaczymy.. Co myślicie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. A spotkał się ktoś z producentem opon bieżnikowanych ZBYT-GUM? Mam mały kryzys finansowy i zdecydowałem się na zakup opon od niego. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. Witam, jakie jest Wasze zdanie na temat opon bieżnikowanych? Spotkał się ktoś z firmą ZBYT-GUM? http://allegro.pl/205-55r16-letnie-opony-bieznikowane-nowe-zbyt-gum-i6011911275.html Co myślicie o tych oponach? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. HERE jest dość fajna aplikacja Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. A map Google ktoś używa? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. Nawigacja samochodowa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Witam, szukaj dość dobrej aplikacji GPS na telefony, co możecie polecić? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Dziękuję koledzy, myślałem, że jakaś awaria Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Witam, czy spotkał się ktoś z problemem samodzielnego podwyższania się siły nawiewu? Mam audi A4 b5 z '98r. Problem wygląda tak, zapalam auto, ustawiam na 18°C i moc nawiewu na 1, przyjeżdżam kilkaset metrów i z jedynki zrobiła się 3/4.. Po pewnym czasie stabilizuje się i zostaje tak jak ustawiłem, ale to dość denerwujące. Miał ktoś tak? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. A ile w Audi A4 b5 2.5 ma zbiornik paliwa? Bo w necie też różnie podają? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. pawel96 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    U mnie przepływa nówka sztuka, strumiennicę już mam także na dniach będę wymieniał. Samochód jakoś słabo wkręca się na obroty, max 3,2k obrotów, do 140/50 idzie potem nie chce, jakby blokadę miał... przy turbinie widać że było coś robione, ale sztanga chodzi i słychać ja w miarę, ale taki zmulony jest. Co jak co ma te 150 km ale ich nie czuć, tak jakby 90 miał. Czuję, że to może być wina katalizatora dlatego pozbede się go. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Katalizator wycięty. Lekką poprawę czuć, trochę zawalony był. Lepiej mi na obroty się wkręca, takie mam wrażenie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. pawel96 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Orientuje się ktoś czy we wszystkich Audicach jest kąt wtrysku? Czy w A4 B5 z '98 też? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. pawel96 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    @up Program nic nie wykazał, żadnych błędów. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. pawel96 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    Jeszcze nie, na razie nie ma mnie w domu. Jak zacznę coś robić to poinformuję. :-) Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. To co radzicie zrobić? Zostawić i do wiosny tak jeździć? Nie mam garażu ogrzewanego samochód na wolnym powietrzu stoi. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Myślałem o grzaniu ale właśnie za zimno. Spróbuję tą płyta. Dzięki panowie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Witam, czym najlepiej usunąć naklejkę z rejestracją z szyby? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. pawel96 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    Żadnych błędów turbo nie pokazuje. Powiedzieli mi, że może jakiś przewód nieszczelny być albo to przez moduł sterujący. Powiedzieli, że katalizator może być zawalony ale to nie jest pewne. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. pawel96 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam, chciałem zapytać czy ten problem występuje tylko u mnie. W moim audi a4 b5 2.5, praktycznie w ogóle nie słychać turbiny po dodaniu gazu, obroty wchodzą niby ładnie, ale chyba powinno być lepiej. Poza tym samochód zbiera się dość słabo. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Janów Lubelski verva ON 4,13 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.