Treść opublikowana przez pawel96
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
@up dziękuję za odpowiedź, ale już zakup dawno dokonamy. I przyznam, że tragedii nie ma Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
ile pali wam?
6\7 litrów na 100, raczej spokojnie jeżdżę, 100km/h 140 max. Jak lepiej przycisnac do 8 dojdę. Ps. Zbiornik ma pojemność 62 l? A nie 70? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka No tak 62
-
Co to jest?
Wpiąłem go ale temperatura się nie zmieniła. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Co to jest?
Witam, czy wie ktoś co to jest? Po otwarciu maski zobaczyłem, że ten przewód wypadł albo w ogóle nie był włożony.? audi A4 b5 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Opony bieżnikowane, co sądzicie.
Zobaczymy. Może przez rok wytrzymają. A na następny już będziemy nowe kupować Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Opony bieżnikowane, co sądzicie.
Ja zakupiłem właśnie komplet opon od producenta z linku. Niby wszystko fajnie wygląda, ale zobaczymy.. Co myślicie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
A spotkał się ktoś z producentem opon bieżnikowanych ZBYT-GUM? Mam mały kryzys finansowy i zdecydowałem się na zakup opon od niego. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Opony bieżnikowane, co sądzicie.
Witam, jakie jest Wasze zdanie na temat opon bieżnikowanych? Spotkał się ktoś z firmą ZBYT-GUM? http://allegro.pl/205-55r16-letnie-opony-bieznikowane-nowe-zbyt-gum-i6011911275.html Co myślicie o tych oponach? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mobilna aplikacja GPS.
HERE jest dość fajna aplikacja Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mobilna aplikacja GPS.
A map Google ktoś używa? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mobilna aplikacja GPS.
Nawigacja samochodowa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Mobilna aplikacja GPS.
Witam, szukaj dość dobrej aplikacji GPS na telefony, co możecie polecić? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Samoczynnie podwyższająca się siła nawiewu.
Dziękuję koledzy, myślałem, że jakaś awaria Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Samoczynnie podwyższająca się siła nawiewu.
Witam, czy spotkał się ktoś z problemem samodzielnego podwyższania się siły nawiewu? Mam audi A4 b5 z '98r. Problem wygląda tak, zapalam auto, ustawiam na 18°C i moc nawiewu na 1, przyjeżdżam kilkaset metrów i z jedynki zrobiła się 3/4.. Po pewnym czasie stabilizuje się i zostaje tak jak ustawiłem, ale to dość denerwujące. Miał ktoś tak? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ceny paliwa marzec 2026
A ile w Audi A4 b5 2.5 ma zbiornik paliwa? Bo w necie też różnie podają? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Katalizator.
U mnie przepływa nówka sztuka, strumiennicę już mam także na dniach będę wymieniał. Samochód jakoś słabo wkręca się na obroty, max 3,2k obrotów, do 140/50 idzie potem nie chce, jakby blokadę miał... przy turbinie widać że było coś robione, ale sztanga chodzi i słychać ja w miarę, ale taki zmulony jest. Co jak co ma te 150 km ale ich nie czuć, tak jakby 90 miał. Czuję, że to może być wina katalizatora dlatego pozbede się go. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Katalizator wycięty. Lekką poprawę czuć, trochę zawalony był. Lepiej mi na obroty się wkręca, takie mam wrażenie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Kąt wtrysku?
Orientuje się ktoś czy we wszystkich Audicach jest kąt wtrysku? Czy w A4 B5 z '98 też? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Katalizator.
@up Program nic nie wykazał, żadnych błędów. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nie słychać turbiny
Jeszcze nie, na razie nie ma mnie w domu. Jak zacznę coś robić to poinformuję. :-) Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Naklejka z rejestracją na szybie.
To co radzicie zrobić? Zostawić i do wiosny tak jeździć? Nie mam garażu ogrzewanego samochód na wolnym powietrzu stoi. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Naklejka z rejestracją na szybie.
Myślałem o grzaniu ale właśnie za zimno. Spróbuję tą płyta. Dzięki panowie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Naklejka z rejestracją na szybie.
Witam, czym najlepiej usunąć naklejkę z rejestracją z szyby? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nie słychać turbiny
Żadnych błędów turbo nie pokazuje. Powiedzieli mi, że może jakiś przewód nieszczelny być albo to przez moduł sterujący. Powiedzieli, że katalizator może być zawalony ale to nie jest pewne. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nie słychać turbiny
Witam, chciałem zapytać czy ten problem występuje tylko u mnie. W moim audi a4 b5 2.5, praktycznie w ogóle nie słychać turbiny po dodaniu gazu, obroty wchodzą niby ładnie, ale chyba powinno być lepiej. Poza tym samochód zbiera się dość słabo. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ceny paliwa marzec 2026
Janów Lubelski verva ON 4,13 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka