Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robespier

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robespier

  1. Dzięki za odpowiedzi ,czujni pod tylną kanapą .Wymieniony na inny i działa
  2. To ten zintegrowany ze sterownikiem poduszek ?
  3. Witam audi a4b5 1.8 125 koni polift avant .Orientuje się ktoś gdzie jest zamontowany czujni g202 ?
  4. Witam czym różnią się napinacze łańcuszka wałków w silnikach 1.8 audi ? W jednych silnikach na napinaczu jest wtyczka a w modelu 1.8 T brak jest wtyczki .
  5. Witam audi A4 B5 silnik 1.8 125 koni z 2000 r ,orientuje się ktoś gdzie znajduje się przekaźnik (sterownik)od dmuchawy powietrza wtórnego ?
  6. robespier opublikował(a) temat w 1.8
    witam mam problem z odpalaniem auta po dłuższym postoju (ponad 8 godzin) Auto po tym czasie nie chce palić przebiera falują obroty po ok minucie wszystko wraca do normy i puki nie ostygnie działa popranie .Chciałbym wymienić czujnik położenia wału ,czy ktoś się orientuje którym miejscu się on znajduje ? I jaki kupić bo jedne są kabelkiem a drugie bez .Silnik 1.8 125 koni 2000 r
  7. czy te termostaty to rzeczywiście oryginały https://allegro.pl/oferta/volkswagen-oryginal-044121113-termostat-7866263364?msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
  8. robespier opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam od pewnego czasu moje audi a4 b5 po lifcie 1.8 125 koni nie dogrzewa się i temperatura na desce oscyluje na poziomie 70 stopni Chce wymienić termostat powiedzcie mi jaki najlepiej zakupić, przy ilu stopniach powinien się otwierać. Druga sprawa w vagu na którym kanale są temperatury silnika te na kompa i do wskaźnika zapobiegawczo sprawdzę czy czujnik nie jest walniety
  9. robespier opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam koledzy chciałem się poradzić jakiej firmy kupić czujnik poziomu oleju bo mój coś nie domaga , co jakiś czas zapala się sensor oil a po podłączeniu kompa licznik wywala błąd nieprawidłowy odczyt z czujnika poziomu oleju .Auto to benzyna 1.8 125 koni
  10. To może z passata b5 bo widziałem licznik za 50 zeta Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. A wyświetlacz z golfa 4 bedzie pasował? Numer licznika 1J0920822 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Spadek ok 0,7V
  13. zorientowałem sie że wyświetlacz z małym fisem są nie do zdobycia a czy liczniki vdo i jeager są zamienne ? Czy trzeba coś przerabiać
  14. w pirwszej kolejności chciałbym wyczyścić połączenia ale najpierw muszę sie dowiedzieć gdzie jest łaczenie kabli od alternatora
  15. Witam ma audi a 4 b5 2000r w którym jest spadek napięcia miedzy alternatorem a akumulatorem czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie kolejno idzie napięcie od alternatora czy po drodze do aku są jakieś złączki itp
  16. Witam mam pytanie czy idzie naprawić wyświetlacz Jaeger z małym Fis bo jak jest zimno to działa a jak się robi ciepło to na wyświetlaczu prawie nic nie widać .Audi z 2000 r po lifcie
  17. witam koledzy czeka mnie wymiana tarcz klocków na tyle ,wstępnie wybrałem ATE albo TRW które lepiej kupić ?
  18. Witam koledzy moja maglownica ma luzy na prowadnicy listwy więc trzeba będzie ja wymienić ,przeglądałem oferty na allegro i znalazłem http://allegro.pl/przekladnia-passat-b5-audi-a4-b5-maglownica-i6268829508.html http://allegro.pl/maglownica-audi-a4-b5-b6-b7-a6-c4-c5-c6-warszawa-i6270325340.html.Mam pytanie czy ktoś korzystał z ich usług ? A może coś polecicie innego ? Pozdrawiam
  19. witam koledzy planuje wyminę tarcz i klocków na przodzie w audi 1.8 B5 kombi jaki zestaw polecicie ? Win WAUZZZ8DZ1A009727
  20. Witam kolegów ,niedawno stałem sie posiadaczem samochodu Audi a4 1.8 125 koni planuje go zagazować .Powiedzcie mi czy warto inwestować w centralke z adaptacją ,bo byłem u gazownika i powiedział mi ze ten silnik nie wymaga takich bajerów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.