Treść opublikowana przez mocarz18
-
Cieżkie palenie
powiem Ci po wymianie filtra jak to będzie wygladało. Jak bedzie dalej źle to sie zgłosze świeci sie gdy przekrece kuczyk żołta kontorolka z samochodem ale po zapaleniu gaśnie....
-
Cieżkie palenie
Nie, dodam ,że świece wymieniane niedawno .
-
Cieżkie palenie
Witam. Mam problem z Audi a4b5. Mianowicie odpala i gaśnie i tak do 3-4 razy dopiero za 5 załapie. Raz odpali normalnie a raz tak jak opisałem. Nie znalazłem nigdzie nic na ten temat powiecie mi może gdzie szukać problemu? Czyżby filtr paliwa?
-
Świece żarowe 1.9 Tdi
Wymieniłem świece na nowe. Były kompletnie spalone, ale problem z paleniem dalej jest...
-
Ciężki przypadek z odpalaniem
Mam podobny problem. Zamówiłem świece żarowe zobaczymy co zmienią.
-
Świece żarowe 1.9 Tdi
Dzięki bardzo sprawdze
-
Świece żarowe 1.9 Tdi
Czy w moim przypadku warto je wymienić?
-
Świece żarowe 1.9 Tdi
Witam . Dziś sprawdzałem świece żarowe, iskra jest. Czy mogą być uszkodzone nawet gdy jest iskra? Rano pali od 1 po podgrzaniu świec potem postoi do 2h i mimo podgrzania świec jest pali z 3min. Akumulator kręci. Z góry dzięki.