Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ses07

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ses07

  1. Ses07 odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    Ale sama przekladka fisa wchodzi w gre?
  2. Ses07 odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    https://imageshack.us/a/img633/2156/ZCi6zG.jpg Tak było w grudniu, teraz doszła tak jakby rozlana plama która zmienia codziennie swój kształt
  3. Ses07 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Tak jak w nazwie tematu: czy do audi a4 b5 pasuja zegary z passata? Jezeli tak, to jakie konkretnie zamiast 1/2 fis VDO? Albo jeszcze inaczej: czy sam wyswietlacz fis 1/2 jest taki sam w kazdym liczniku czy to passat, bora czy a4?
  4. Dzieki, A jak wyglada sprawa kompatybilnosci z zegarami od a6 c5? Wymiary te same? A i jeszcze jedna sprawa: skrzynia automatyczna ma tutaj jakies znaczenie czy fis po prostu sam sie dostosowuje?
  5. Witam Przeglądałem kilka tematów, ale odpowiedzi są bardzo zróżnicowane. Mam takie zegary u siebie: http://imagizer.imageshack.us/a/img633/2156/ZCi6zG.jpg Wysiada poświetlenie oraz kompletnie nie działa wyświetlacz, teraz jest tylko duża czerwona plama. Z tego co zdążyłem się zorientować są to zegary "Jaeger". Bardzo drogie. Na jakie zegary mogę wymienić te które mam teraz? Nie zależy mi na FIS czy innych pierdołach, chce mieć coś co działa i wyświetla odpowiednie kontrolki.
  6. Ses07 odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    Tego to już nie wiem. Czy gdyby była źle ustawiona odległość to objawiałoby się to właśnie błędem i kontrolką ABS, przy równoczesnym działaniu systemu? Zielone kostki są dwie, domyśliłem się że od grzania bo podpięte w tych miejscach. Reasumując bezpiecznik OK, kostki OK. Może gdzieś coś nie styka, w weekend będę sprawdzał. http://www.worldimpex.com/parts/genuine-part-ac-temp-switch_91091.html Takie coś znalazłem za radiem. Doczytałem już że jest to czujnik temperatury i że jest ich bodajże 4. Skąd mógł wypaść? Jak go wsadzić na swoje miejsce? Co do regulacji fotela: działa i w przód i w tył, ale baaardzo powoli. Zapewne silniczek do czyszczenia/wymiany.
  7. Ses07 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    W moim autku jest zamontowane zabezpieczenie antykradzieżowe. Mam pilota z napisem "handsfree" i teoretycznie jak jest on w samochodzie to powinno wszystko działać - a różnie z tym bywa. Już mi kilka razy psikusa zrobiło i nie chciało mi pozwolić odpalić samochodu. Z tego co się zorientowałem jest to zabezpieczenie KD2006BSI (przynajmniej pilot ten sam). Czy ktoś demontował to konkretne zabezpieczenie albo podobne? Gdzie tego szukać, na co uważać, jak to zrobić? Generalnie nie wiem o tym nic, poprzedni właściciel podobnie.
  8. Ses07 odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    Właśnie wyjąłem climatronic, zauważyłem kilka niepodpiętych kabli. Co do bezpiecznika podgrzewanych foteli - jest ok, nie tu leży problem. Następnym moim krokiem będzie sprawdzenie napięcia. Ktoś orientuje się co to za kable, kostki? https://imageshack.us/a/img905/951/Y2OyVt.jpg https://imageshack.us/a/img903/2418/YQwJ1O.jpg https://imageshack.us/a/img903/777/JSyaAb.jpg https://imageshack.us/a/img903/485/GsZqd2.jpg https://imageshack.us/a/img907/6676/OYMQ4h.jpg
  9. Ses07 odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    3. Gdzieś wyczytałem że ktoś miał problem ze ścieżką w przyciskach. Orientujesz się jak wyjąć sam przycisk z boku? 4. Dobrze się składa bo radyjko to kaseciak 1din zupełnie niezabezpieczony którego na dniach będę wymieniał. Przy okazji zajmę się tym przyciskiem.
  10. Ses07 odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    Owszem myślę że cena była OK. 1. Tak, kasowałem błędy. 2. Który to bezpiecznik? Gdzie znajdę jakąś rozpiskę? 3. Tak zrobię. Z tego co czytałem w innych tematach trzeba się do tego dobierać z tyłu fotela? Czy muszę jakoś specjalnie uważać na airbaga, czy raczej nie ma szans tam coś zewrzeć? 4. Ciężko to zrobić? Poradzę sobie w domowych warunkach? (bezgarażowych) 5. Jutro zrobię fotkę i wyślę. Edit: jakby ktoś również szukał rozpiski bezpieczników: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/325092-rozmieszczenie-bezpiecznikow/
  11. Witam wszystkich! Jestem świeżym posiadaczem A4 B5. Autko bardzo przypadło mi do gustu, jednak jak chyba każde używane powitało mnie kilkoma drobnymi usterkami. 1. ABS Zdążyłem się już zorientować że w przypadku naszych Audi jest to temat rzeka, jednak u mnie sprawa wygląda trochę inaczej. Już gdy kupowałem samochód paliły się kontrolki ABS i ESP, tester pokazywał błąd obu przednich czujników. Czujniki wymieniłem, jednak błąd nadal został - tym razem tylko czujnika lewego. Podpięte są prawidłowo (sprawdzone drugi raz), jednak niepokój budzi brak osłonki kostki na sterowniku ABS i zdaję mi się że lekko uszkodzony jest jeden z przewodów. Czy błąd czujnika może wynikać np. z braku komunikacji sterownika z tym czujnikiem? Do tego wszystkiego dodam, że ABS działa przy gwałtownym hamowaniu. 2. Ogrzewanie foteli Fotele przednie wyposażone są w ogrzewanie - niedziałające. Poprzedni właściciel twierdził że zeszłej zimy wszystko ładnie działało, od tamtej pory nieużywane. Pokrętła się święcą, jednak nie ogrzewa się ani fotel kierowcy ani pasażera. Czy możliwe że przez ten rok nieużywania ogrzewania coś tam już zapomniało że ma działać i musi sobie przypomnieć? ;P Jakieś pomysły? 3. Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego W fotelu pasażera wszystko tak jak ma być, w fotelu kierowcy odcinek lędźwiowy fotela wysuwa się wprzód prawidłowo jednak ma problem z chowaniem się w tył. Raz działa, raz nie działa - a jak zadziała to tylko raz i przez kolejne 20 minut cofanie nie reaguje. Pod fotelem mam bodajże 3 wtyczki (to by się zgadzało - ogrzewanie, regulacja, poduszka) - mógłbym prosić żeby ktoś na zdjęciu pokazać która jest od czego? 4. Przyciski ogrzewania tylnej szyby i ASR Przycisku ogrzewania tylnej szyby na climatronicu nie da się wcisnąć - nie "zaskakuje" tak jak inne, np. tryb econ lub auto. To samo z przyciskiem ASR (może to mieć związek z ABSem?) 5. Wyświetlacz FIS Mam mały wyświetlacz FIS (1/2) - cały świeci się na czerwono. Do wymiany czy da się coś z tym zrobić? Dodam że wcześniej miałem Renault które za mistrza elektroniki nie uchodzi, a jedyną wadą była słaba masa w lampie. Audi natomiast powitało mnie powyższymi sprawami. Skąd ten stereotyp...? Pozdrawiam wszystkich i liczę na waszą pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.