Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytanowy_Wąż

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytanowy_Wąż

  1. Dzięki za info. Zapomniałem dodać jeszcze, że samochód bierze olej.
  2. Hej Wyszukałem fajną audi za granicą w niezłej cenie. Jedyny problem, który opisuje właściciel to zapalona kontrolka ciśnienia oleju. W związku z tym zastanawiam się czy warto. Czy ktoś miał takie problemy? Co to może oznaczać w najgorszym przypadku i jakie mogą być największe koszta naprawy? Wracanie na kolach 2 tysiące km takim samochodem, to raczej zły pomysł? Z góry dzięki Wąż
  3. Witam Poszukuję autka z silnikiem 3.0 , udało mi się wyszukać kilka interesujących ofert. Niestety niektóre z nich nie mają quattro i rozważam nad tym jak bardzo jest to przydatne i czy powinno być decydujące. Jeśli dobrze rozumiem, to są dwie opcje quattro - stałe i dołączane. Czym się różnią w rzeczywistości i codziennym użytkowaniu w mieście jak i na trasie? Czy bez quattro silnik o mocy 220 koni z napędem jedynie na przód nie będzie tracił przyczepności, np zimą czy w deszczowe dni? Podobno quattro ma większe spalanie? Kolejną rzeczą jest automatyczna skrzynia biegów. Słyszałem, że "muli" silniki 3.0 i nie jest udana w tej wersji. Czy jest awaryjna? Kwestia wygody jak jest już sprawą indywidualną, osobiście preferuję manual (nigdy nie miałem automatu, aczkolwiek korzystałem). Proszę użytkowników wspomnianych opcji o wypowiedzi Nad czym rozważam: 2002, automat, gaz, quattro stałe, po remoncie silnika, przebieg 284k http://allegro.pl/audi-a4-3-0-v6-220km-automat-quattro-b-lpg-i5875131450.html 2001, manual, gaz (instalacja stag), quattro stałe, przebieg 200k + zastanawiająca historia lewego przedniego błotnika http://allegro.pl/ewenement-audi-a4-quattro-v6-3-0-220km-pb-gaz-full-i5865222908.html 2004, automat, brak gazu, quattro stałe, sline, przebieg 245k http://allegro.pl/audi-a4-pelny-s-line-quattro-serwis-zamiana-i5876516251.html 2003, manual, brak gazu, na przód, sline, przebieg 182k http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-s-line-lala-3-0-v6-manual-szyber-2kpl-kol-alu-gratis-ID6ydz7T.html 2003, manual, dobra(?) instalacja gazowa (tartarini), na przód, sline, przebieg 200k -----> ten byłby faworytem gdyby nie napęd na przód http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0i-s-lineplus-ID6yfpol.html Dzięki za poświęcony czas i życzę wesołych świąt!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.