Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz5kk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. O to chodzi że nie wywala płynu . A jeśli chodzi o te przewody to spróbuje je zepiąć to kupy tylko czy po tym spięciu nic sie nie stanie ? W takim sensie że jak do silnika będą trafiać gorące spaliny ? Układ był odpowietrzany po takim odkręceniu korka Test był robiony na odbarwienie cieczy wskaźnika i o to chodzi że nie wywala płynu A czy wam się może jeszcze jakiś pomysł nasuwa co może pompować to ciśnienie do ukł. ? Bo oprócz robionych tych testów brak innych objawów UPG. Jedyny objaw ciśnienie w ukł. twarde węże i problem z ogrzewaniem po dodaniu gazu grzanie powraca
  2. Witajcie, mam w posiadaniu audi a4 b7 1.9 TDI silnik bke z 2004roku. Piszę ten temat z takiego powodu że nic na ten temat i mój problem nie znalazłem w necie. Więc przechodząc do sedna sprawy mój problem z audi wygląda tak: w ukł.chłodzenia mam duże ciśnienie węże są twarde. Nie raz jest taka sytuacja że gdy podchodzę do auta i go odpalam wyskakuje mi kontrolka z brakiem płynu chłodzącego . Po odkręceniu korka płyn chłodniczy podnosi się na min. i ucieka to ciśnienie. Jest również problem z ogrzewaniem w środku leci letnie powietrze a gdy zwiękrze obroty do 2tyś, zaczyna lecieć gorące powietrze. Dodam że 3 razy był robiony test na co2 i za każdym razem nie pokazywał obecności w ukł. spalin. Był wymieniony rozrząd wraz z nową pompą, termostat i korek od zbiorniczka. Miałem pewną sytuację tydzień temu wracając z pomiaru nie miałem ogrzewania miałem zapowietrzony ukł. więc odkręciłem korek i upuściłem ciśnienie z ukł. Pomogło. po przejechaniu około 15km samochód stracił moc. Ale powodem spadku tej mocy była urwana rurka prowadząca od chłodnicy spalin do EGR. I tak zostało mi do domu około 60km i z tym spadkiem mocy dojechałem do domu . Kiedy wziełem się za odkrecenie tej rurki zauważyłem że w ukł. chłodzenia nie było ciśnienie węże były mieciutkie a zazwyczaj po 4km węże miałem już twarde . I STĄD MOJE PYTANIE CZY PRZEZ UKŁAD EGR UKŁAD RECYRKULACJI SPALIN MOŻE SIĘ PRZEDOSTAĆ JAKIEŚ CIŚNIENIE DO UKŁADU CHŁODZENIA ?????? PROSZĘ O POMOC BO ŻADEN MECHANIK NIE POTRAFI MI POMÓC A POWIEM ŻE NAJPRAWDOPODOBNIEJ USZCZELKA MOŻE ZOSTAĆ WYKLUCZONA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.