-
Poszarpywanie z górki uderzenia głuche przy ruszaniu, zrywanie
Cześć wszystkim mam ostatnio problem z moim avf gdy jade z górki poszarpuje przeważniea na drugim biegu tak jakby łapało i puszcalo sprzegło, jak luz by był gdzieś takie ciągniecie i przerwa, ponadto gdy ruszam dynamicznie z świateł i wkładam potem bieg drugi to po puszczeniu sprzęgła słychać głuche puknięcie z przodu. A gdy jade to na każdym biegu po zmianie biegu i puszceniu sprzegła czuć takie zrywanie jakby sie puszczalo bardzo nagle sprzęgło, a puszcam sprzegło bardzo delikatnie, szczególnie jest to odczuwalne gdy dam samochód komuś kto nim nie jeżdził wcześniej.
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
Według poprzedniego właściciela i jego kartki to 65 k temu
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
Czyli jak przeskoczy na dolnym kole to 16 stopni ajak na górnym na wałka to tylko 8?Jezeli tylko 3 jest regulacji to jak ja z -8.8 skorygowłem na+1. A miałem nawet +5. Nic teraz nie rozumiem Ta tarcza co czyta z niej impulsy to ona jest przymocowana do koła czy do wałka? Kompresja po 20 na kazdym garku, mechanik mowi ze zawory mogły minimalnie oberwać i sie delikatnie nie domykają,, ale samochód niezapali do tego z dolotu obok filtra paliwa miesza powietrze ciągnie i wraca. Rozrząd na znakach. Czy mogło przestawić na klinach wałka albo wału? Wyrobić? Dodam ze samochod wczesniej palił od strzała, w zimie sie zapowietrzał- tylko w zimie jak temp spadały na -10 tzreba było na 3 podejscia palić.Moze być tak ze kompresja 20 bo nie w tym momencie sie zamyka zawór? I niema pełnego sprężenia. Mowie tu o przestawionym rozrządzie czy to na pasku czy na kole którymś.
-
Zacinanie Turbiny
Vacum niema luźnego króćca?
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
Mam takie pytanie, to jezeli przy -8.8 pogieło zawory to równie dobrze jak ktoś synchro ustawia i robi to nieumiejętnie to też uwali zawory?
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
Szklanki dotykaja walka i sie ruszają.
-
[ALL TDI PD] Poduszki silnika
Jaknajbardziej jak chlupie to zepsuta.
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
Dziękuje Czarku za dobre słowo, nie odpalil na plaka mimo duzej ilości prób, dawałem tu loga z dwóch prób a było ich duzo więcej, calego plaka wypsikałem i aku dedło. Spróbuje w sobote z tą swiecą popatrzeć czy dźwiga palca
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
No panie dev wymienialem świece zadnej nie urwałem, zresztą jak ustawiałem luz na pompkach to tez z wykreconymi świecami http://allegro.pl/tester-miernik-cisnienia-sprezania-diesel-diesla-a-i5833486557.htmlzmierzy tym kompresje? Prosze o jaki link do jakiego urzadzenia do mierzenia tak raz może dwa w życiu użyć.
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
To mnie pocieszyłeś. Dziękuje za wszystkie rady paną: Dev i Cezaremu.
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
I jaki to koszt Panie Dev?
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
Jezeli pasek by przeskoczył o jeden chociażby ząbek to da rade ustawić synchro? Podłaczyłem vaga i synchro było na -8.8 (wcześniej miałem 0.0) wziąlem klucz i próbuje ustawić synchro. Po wielu wielu próbach udało sie ustawić na 0.6/1 ale silnik dalej po mimo dlugiego krecenia ( 2razy rozładowałem aku) nie odpala. Czy mógł przeskoczyć pasek? Czy gdy przeskoczy pasek da sie ustawic wogóle synchro? Dodam ze teraz koło pasowe na tych otworach fasolkowych jest praktycznie na max przy stronie lewej(kierowcy). Czy z przeskoczonym o tyle paskiem samochod nieodpali juz? Próbowałem odpalić na plaka ale nie odpali załapuje i gaśnie. Tu log, dwa ostatnie od dołu http://vaglog.com/log_260108.html Byłem u mechanika twierdzi ze raczej przeskoczył pasek i ze jak nieodpala na plaka to po głowicy. Ze wszystko sie okaże jak ustawi rozrząd na znaki i potem zmierzy ciśnienie. Ale to dopiero za dwa tyg bo przed majówką ma wszystkie terminy zajęte.
-
Ropa zabrudzona olejem silnikowym
A pewno kupiona z jakiego auta cięzarowego albo koparki, jak pracowałem na zelbecie to kupowaliśmy rope od operatora dźwigu i też mu ją jakoś brudziło, nieraz do brudnej beczki nam nalał i wyjeżdziliśmy t4 wszystko najwazniejsze to niewylewać do konca z beczki poświęć te 2 litry na zmarnowanie
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
a więc ustawiłem synchro na 1.1/0.6 wyszło to praktycznie na samym końcu oczka ale się udało. jednak samochód mimo wielu prób nie odpala chechła chechła i nic. co teraz? A tu log z próby http://vaglog.com/log_259932.html Czy moze być tak ze vacum jest slaba i nie odpowietrzy kanału w głowicy i pd?
-
Nie odpala, synchro przeciągnięte z 0.0 na -8.8 czy mógł przeskoczyć pasek?
Miałem nadzieje ze pokitrało sie cos na kole, to musze sie za mechanikiem rozejrzeć, dzieki Dev.
Mjetek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta