Treść opublikowana przez dario1282
-
Obroty silnika
Oprócz tego błędu jest ok. W czasie jazdy dy dojeżdzam do skrzyżowania i skrzynia redukuje biegi i obroty spadają to jest lekkie drganie również . Odmy nie wymieniałem a auto posiadam od 3 tygodni. Moc jest przez cały czas .
-
Obroty silnika
Przepustnica czyściutka . Auto pali bez zastrzeżeń . Jestem bezsilny .
-
Obroty silnika
Może ktoś cos podpowie od czego trzeba zacząć . Jakieś fotki tych podzespołów jak są umiejscowione w silniku? Z góry dziekuję . Po wizycie w warsztacie samochodowym dalej nic nie wiem na temat niedomagania auta. Po podłączeniu pod kompa stwierdzili jedynie ,że wyprzedzenie zapłonu posiada dziwną wartośc -5 % , lecz na kompie synchronizacja wychodzi ok. Lekko opuscili auto na poduszkach i dalej usterka jak była tak jest.
-
Błąd 001287
Tak przepływka sprawdzona-jest ok.
-
Błąd 001287
Dziś sprawdziłem układ zasysania - wszystko jest ok . Przepustnica czyściutka . Vag nie wyrzucił już tego błędu ale drżenie nie ustało . Zrobiona adaptacja Vagiem . Moze ktoś ma jakies pomysły .
-
Błąd 001287
Dziękuję za informacje . Jutro posprawdzam ,przeczyszczę i napiszę w temacie o efektach.
-
Błąd 001287
Witam serdecznie . 001287 Idle Control System RPM ( zbyt mała wartość rezystancji) . Co to może być ? O jaką rezystancje chodzi i co to za element i jak sprawdzić?
-
16891/P0507/001287 - Idle Control System RPM
Witam serdecznie. W moim nowym nabytku pojawił sie błąd na VAG - 001287 Idle Control System RPM ( zbyt mała wartość rezystancji). W innym temacie otrzymałem informacje o błędzie : http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16891/P0507/001287 . Nadmienię ,że w pojeździe sa obroty na poziomie 740 co powoduje drgania auta. Mam wielka prośbę do Was forumowiczów od czego zacząć i jak zabrać sie za zmierzenie tych podstawowych parametrów. Może macie jakieś filmiki lub fotki . Z góry dziekuje .
-
Obroty silnika
W dniu dzisiejszym podłączony został VAG i wskazuje obroty 740. I wyskoczył jeden błąd : 001287 Idle Control System RPM ( zbyt mała wartość rezystancji) . Co to może być ?
-
Obroty silnika
Czyli lekkie drganie ma być . U mnie jest odczuwalne . Silnik równiutko pracuje.
-
Obroty silnika
800 obrotów bez klimy . Jutro zaobserwuję jak jest z włączoną klimą . Dziękuje za informację.
-
Obroty silnika
Witam serdecznie może ktoś mi doradzi . W świeżo zakupionym aucie a4b72.0TFSI quatro zaobserwowałem ,że po odpaleniu rano załącza się ssanie ale dość szybko się wyłącza . Obroty silnika wtedy oscylują w granicach 800. Przy tych obrotach auto lekko drży . Jak leciutko wcisnę pedał gazu to w aucie jest ok nic nie drga. Obroty nie faluja sa na stałym poziomie. Poproszę o poradę.Pozdrawiam