Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dario1282

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dario1282

  1. dario1282 odpowiedział(a) na dario1282 temat w 2.0T
    Oprócz tego błędu jest ok. W czasie jazdy dy dojeżdzam do skrzyżowania i skrzynia redukuje biegi i obroty spadają to jest lekkie drganie również . Odmy nie wymieniałem a auto posiadam od 3 tygodni. Moc jest przez cały czas .
  2. dario1282 odpowiedział(a) na dario1282 temat w 2.0T
    Przepustnica czyściutka . Auto pali bez zastrzeżeń . Jestem bezsilny .
  3. dario1282 odpowiedział(a) na dario1282 temat w 2.0T
    Może ktoś cos podpowie od czego trzeba zacząć . Jakieś fotki tych podzespołów jak są umiejscowione w silniku? Z góry dziekuję . Po wizycie w warsztacie samochodowym dalej nic nie wiem na temat niedomagania auta. Po podłączeniu pod kompa stwierdzili jedynie ,że wyprzedzenie zapłonu posiada dziwną wartośc -5 % , lecz na kompie synchronizacja wychodzi ok. Lekko opuscili auto na poduszkach i dalej usterka jak była tak jest.
  4. Tak przepływka sprawdzona-jest ok.
  5. Dziś sprawdziłem układ zasysania - wszystko jest ok . Przepustnica czyściutka . Vag nie wyrzucił już tego błędu ale drżenie nie ustało . Zrobiona adaptacja Vagiem . Moze ktoś ma jakies pomysły .
  6. Dziękuję za informacje . Jutro posprawdzam ,przeczyszczę i napiszę w temacie o efektach.
  7. Witam serdecznie . 001287 Idle Control System RPM ( zbyt mała wartość rezystancji) . Co to może być ? O jaką rezystancje chodzi i co to za element i jak sprawdzić?
  8. Witam serdecznie. W moim nowym nabytku pojawił sie błąd na VAG - 001287 Idle Control System RPM ( zbyt mała wartość rezystancji). W innym temacie otrzymałem informacje o błędzie : http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16891/P0507/001287 . Nadmienię ,że w pojeździe sa obroty na poziomie 740 co powoduje drgania auta. Mam wielka prośbę do Was forumowiczów od czego zacząć i jak zabrać sie za zmierzenie tych podstawowych parametrów. Może macie jakieś filmiki lub fotki . Z góry dziekuje .
  9. dario1282 odpowiedział(a) na dario1282 temat w 2.0T
    W dniu dzisiejszym podłączony został VAG i wskazuje obroty 740. I wyskoczył jeden błąd : 001287 Idle Control System RPM ( zbyt mała wartość rezystancji) . Co to może być ?
  10. dario1282 odpowiedział(a) na dario1282 temat w 2.0T
    Czyli lekkie drganie ma być . U mnie jest odczuwalne . Silnik równiutko pracuje.
  11. dario1282 odpowiedział(a) na dario1282 temat w 2.0T
    800 obrotów bez klimy . Jutro zaobserwuję jak jest z włączoną klimą . Dziękuje za informację.
  12. dario1282 opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam serdecznie może ktoś mi doradzi . W świeżo zakupionym aucie a4b72.0TFSI quatro zaobserwowałem ,że po odpaleniu rano załącza się ssanie ale dość szybko się wyłącza . Obroty silnika wtedy oscylują w granicach 800. Przy tych obrotach auto lekko drży . Jak leciutko wcisnę pedał gazu to w aucie jest ok nic nie drga. Obroty nie faluja sa na stałym poziomie. Poproszę o poradę.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.