Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Puni0

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Puni0

  1. Puni0 odpowiedział(a) na Puni0 temat w 1.8T
    Wcięła mi się ta dolna opaska w tą gumę i jest trochę dziura, pilne to ?
  2. Puni0 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Panowie, wiece od czego jest ten przewód ? Złapany 2 opaskami, ta gumowa rurka. https://zapodaj.net/0089879ed6e47.jpg.html
  3. Jakby na przyszłość ktoś szukał odpowiedzi jakichś pomocnych to u mnie niby pokazywało błąd czujnika ciśnienia, a problem leżał w panelu. Oddałem do jakiegoś speca do naprawy i śmiga (Zapomniałem już o tym temacie, bo trochę było dawno)
  4. Witam, Panowie mam następujący problem. Od jakichś 2 kursów załadowanym samochodem w 4 osoby przy prędkości 120-140 zaczyna mi się dziwny świst. Powiedziałbym, że to łożysko ale o tyle dziwne, że występuje to przy jeździe po prostym odcinku. Sprawdzę jeszcze jak podniosę auto, ale zastanawia mnie fakt, że jeśli zwolnię do ok 80, samochód reaguje jakby wpadał w jakieś dołki albo jakbym złapał kapcia ?? Przy jeździe samemu, aż takich objawów nie doświadczyłem, bądź są mniej odczuwalne. Ktoś ma jakiś pomysł ? Dodam, że na zimówkach nie miałem z tym problemu... I nie było takich oznak, dopiero po zmianie na letnie.. Rozmiar ten sam.
  5. Tak, były sprawdzane 3 w tym jeden fabrycznie nowy
  6. Witam, Panowie świeci mi się cały czas ECON, po podpięciu kompa wyszło, że to czujnik ciśnienia. Czujnik podmieniany z 3 innymi (w tym 1 fabrycznie nowy) niestety nadal brak rezultatu... Jakieś pomysły ? Może coś z przewodami ? Czynnik jest w układzie. Pozdrawiam
  7. Puni0 odpowiedział(a) na Puni0 temat w 1.8T
    Chodzi o napinacz łańcucha rozrządu ? Koszt takiej uszczelki znalazłem ok 25 zł na allegro ? Jakie ew. kosztu naprawy jeśli to faktycznie to ?
  8. Puni0 odpowiedział(a) na Puni0 temat w 1.8T
    Faktycznie tak może być... Jest tam trochę zapaćkane tym olejem ale ciężko z dojściem żeby wsadzić tam rękę... Jakieś pomysły co to może być ?
  9. Puni0 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Panowie, jak nazywa się ten przewód na zdjęciu ? Cieknie mi prawdopodobnie z niego olej, mała plamka w garażu. Na bagnecie oleju nie ubywa. Jak do tego się zabrać i jaki ew. koszt wymiany ? A4 B6 Silnik 1.8T 163 KM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.