Grandperfect

• Paliwo

Osiągnięcia Grandperfect

Reputacja

1. Witam, chciałbym się poradzić jaki kupić transmiter fm do audi a4 b6, chce kupić gdyż mam chorusa. Myślałem od kasetce, lecz dużo ludzi odradzało. Szukam transmitera do 100 zl z dobra jakością dźwięku. Pomoże ktoś?
  2. Nie powiedzialem, ze na forum. Chce sie tylko dowiedziec jak spisuje sie manualna skrzynia w 4.2
  3. Witam, zastanawiam sie nad kupnem audi s4 b6, lecz natknalem sie na negatywna opinie na temat automatycznej skrzyni biegow. Jaka jest wytrzymalosc manualnej skrzyni biegow w silniku 4.2 v8?
  4. Grandperfect

BOSE chorus

Witam, zmieniam właśnie wzmacniacz 23 styk na BOSE 25 styk, wymieniłem już całe nagłosnienie na BOSE lecz nie wiem czy wszystko bedzie gralo na radiu chorus 1din?
  5. Grandperfect

Bose

Mam oryginalne radio 1din ale nie 2 DIN więc lepiej kupić wkładkę i wymienić radio na 2 DIN czy to nie będzie konieczne?
  6. Grandperfect

Bose

CZy bedzie duza roznica gdy nie podlacze przednich glosnikow? Czy wzmacniacz bedzie dzialal gdy bede mial nieoryginalne radio 1din?
  7. Grandperfect

Bose

Ja wiem jak to zrobic tylko nie wiem ktoredy puscic kable z przodu do bagaznika
  8. Grandperfect

Bose

Witam, przymierzam sie do wymiany zwyklego naglosniena concert na bose z wzmacniaczem 25 pin. Rozumiem gdy podlacze kable ktore sa w glosnikach przy wzmacniaczu do wzmacniacza bose to beda graly tylko tylne glosniki. Wiem, ze musze pociagnac kable od przednich glosnikow do tylnych, lecz ktoredy? Co musze rozebrac itp?
  9. Nie rozumiem czemu z wtyczki 23 pin wychodzi 6 kabli głośnikowych a z 25 pin 10 kabli
  10. Grandperfect

Opis pin

Witam, potrzebuje opisu wtyczek do wzmacniaczy 23 pin concert oraz 25 pin bose.
  11. Witam, postanowiłem zmienić wzmacniacz na BOSE. Kupiłem taką wtyczkę: http://allegro.pl/443972963-wtyczka-kostka-zlacze-audi-vw-skoda-bose-i5208222216.html#tabsAnchor. Tu sie rodzi pytanie jak ją zmienić? Pomoze ktos?
  12. Jak mam rozpoznac wysokotonowy glosnik bose? Poniewaz musze kupic komplet na allegro.
  13. Głośniki wysokotonowe bose różnią od tych Concert?
  14. Witam, mam pewien problem. Gdy głośniej puszczam muzykę to bardzo mocno "charczą" głośniki wysokotonowe. W czym leży problem? Posiadam a4 b6 sedan.