Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mirek Stoparek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mirek Stoparek zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Szkoda gadać... Wrzucam logi po usunięciu syfu...jedyny problem jaki mam, to przy 3 tys obrotów obroty stoją w miejscu dosłownie przez chwile, a dopiero po chwili lecą w góre, ale to dla waszej analizy - może coś jeszcze da sie tu ugrać Statyczne: http://vaglog.pl/log_248553.html- 000 http://vaglog.pl/log_248554.html- 001 http://vaglog.pl/log_248555.html- 003 http://vaglog.pl/log_248556.html- 004 http://vaglog.pl/log_248557.html- 013 Dynamiczne: http://vaglog.pl/log_248548.html- 000 http://vaglog.pl/log_248551.html- 001 http://vaglog.pl/log_248547.html- 003 http://vaglog.pl/log_248546.html- 004 http://vaglog.pl/log_248550.html- 008 http://vaglog.pl/log_248549.html- 010 http://vaglog.pl/log_248552.html- 011 BasicSetting: http://vaglog.pl/log_248545.html- 004 http://vaglog.pl/log_248544.html- 003 http://vaglog.pl/log_248543.html- 000
  3. Z pompy sie lało więc wymienili mi tylko uszczelki - niewielki koszt. Ale najlepsza jest przyczyna braku mocy...gdzieś w układzie dolotowym bym kawał zwiniętego KARTONU !!!!- bylem wcześniej na wymianie pasķów i widocznie takiego gratisa mi tam upchali... W każdym bądź razie dzieki wielkie za pomoc... byłem w sumie blisko wrzuce jeszcze logi dla porownania
  4. Po wszystkich możliwych rzeczach do sprawdzenia poddałem się i oddałem autko do serwisu - według nich padła pompa wtryskowa - zregenerują mi ją na miejscu. Z turbina wszystko ok... Dam wam znać o efektach...
  5. Właśnie na ciepłym kopci strasznie. Zajrzałem dziś do wirnika i wydaje mi się, że ma bardzo duże opory gdy chciałem nim zakręcić..luzów brak Druga sprawa czy na wężu od kolektora ssącego, ktory idzie do IC nawet na wolnych obrotach nie powinno dmuchać? Bo u mnie zasysa i nie wiem czy tak ma być - mój pierwszy dieselek
  6. Wlasnie zrobiłem patent z strzykawką. Wpychając powietrze sztanga sie porusza, ale tu pytanie - czy to nie musi działac na zasadzie podcisnienia? Bo zaciagajac powietrze do strzykawki nie ma reakcji...
  7. Czy sztanga kombinerkami bez wiekszych oporów powinna się ruszyć ? U mnie ani drgnie... Spróbuje jutro dokładniej ruszyć temat, bo to nie robota na dzisiaj..
  8. Dolot sprawdziłem i wszystko wydaję się być ok... :/ zauważyłem jeszcze, że na luzie w okolicach 2k obrotów zaczyna trząść budą - wcześniej nic takiego nie miało miejsca... Myślałem jeszcze nad przepływomierzem, patrząc na 3 blok mam co do niego wątpliwości, a druga sprawa, to w logach widzę, że egr cały czas jest w tym samym "położeniu" - czy to zjawisko pożądane?
  9. Przy turbo nic nie było grzebane, wszystko elegancko śmigało... w połowie drogi sie zmulił i sytuacja jest taka jak widać... Postaram się jeszcze dziś ruszyć ten temat..
  10. Logi zrobione, lecz nie wiem czy poprawne bloki. Auto nie chce lecieć wyżej jak 2,5k obrotów...Błędów brak... BasicSetting: http://vaglog.pl/log_247329.html- 000 http://vaglog.pl/log_247331.html- 004 http://vaglog.pl/log_247330.html- 003 Statyczne: http://vaglog.pl/log_247335.html- 000 http://vaglog.pl/log_247332.html- 001 http://vaglog.pl/log_247336.html- 003 http://vaglog.pl/log_247333.html- 004 http://vaglog.pl/log_247334.html- 007 http://vaglog.pl/log_247337.html- 013 http://vaglog.pl/log_247338.html- 023 Dynamiczne: http://vaglog.pl/log_247339.html- 000 http://vaglog.pl/log_247340.html- 004, 003, 001 http://vaglog.pl/log_247341.html- 008 http://vaglog.pl/log_247342.html- 010 http://vaglog.pl/log_247343.html- 011 Chyba pozostaje wizyta u okolicznych druciarzy :/
  11. Mirek Stoparek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Mam problem z moją audiczką. Otóż od wczoraj autko kompletnie straciło moc - turbo nie dmucha,kompletny muł, prędkośc max 30 km/h i wyżej jak 2 tysiące obrotów nie chce iść nawet na luzie. Wczoraj dojrzałem tylko pewną prawidłowośc - jeśli wezmę pedał w podłogę i wcisnę w tym samym momencie hamulec to obroty drastycznie spadają... Gdzie szukać przyczyny? Sprawdzałem wężyki podciśnienia ale nic z tego nie wynikło...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.