-
Centralny zamek
Dzieki, zdrowka
-
Palace sie ledowe zarowki od rejestracji
Zamowilem ledy z opornikami, zobaczyny jak sie sprawdzi. Dam wam znac
-
Palace sie ledowe zarowki od rejestracji
Kupie z canubus i sprobuje jeszcze raz. Dzieki panowie
-
Palace sie ledowe zarowki od rejestracji
Kupilem dwie za 60 zl, wiec to chyba malo nie jest :/
-
Centralny zamek
Witam, opisze teraz problem. Nie mam pilota, ktorym zamkne i otworze auto. Ale moge jednym zamkiem zamknac wszystkie drzwi. Jak zamontowac pilota? Co mam zrobic i kupic?
-
Palace sie ledowe zarowki od rejestracji
Tak jak w temacie. Zwykle zarowki swieca,natomiast ledowe pali.. dziwne.. macie pomysly? Patenty? Pozdro
-
Audi A4 B5 by KarolKornaga
Czesc,jest to moj pierwszy samochod z ktorym juz nie chce sie rozstawac tylko modzic!! Na razie jest zamontowana nowa sekwencja z butla w kole i wlew do gazu jest z benzyna, zeby nie bylo widac. Wmontowalem lampy xenonowe i mocne car audio. Cale nowe zawieszenie i uklad hamulcowy Mam do tego lusterka elektryczne,jak i szyberdach. A tak to wiecej nic, uboga wersja niestety. A plany mam takie: -felgi 17 -kierownica trojramienna -lekko przyciemnic szyby -obnizyc zawieszenie -kupic pilota, bo mam centralke -klima w lecie -inny wydech -lusterka -klamki -halogeny I moze jeszcze jakas estytyka Jest tego sporo, ale powoli i do celu. Pozdrawiam goraco! (Jak dodac zdjecia?)
KarolKornaga
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta