Dzięki panowie, już wszystko jest dobrze. Na początku chciał spawać, ale potem pomyślał i mu się odechciało bo jakby coś się stało to więzienie.. Mechanik wymienił i zapłacił za tą część .
Witam, wczoraj byłem u mechanika który zmieniał mi górne przednie wahacze po prawej stronie. Mechanik twierdzi podczas dokręcania wahaczy górnych twierdzi, że pękła zwrotnica przy śrubie która trzyma wahacze. Mechanik twierdzi, że pierwszy raz mu się to przydarzyło i to nie jego wina. W takim razie czyja i kto ma pokryć koszty?