Treść opublikowana przez piotrek 155
-
a4 b7 subwoofer w bagazniku
Rozumiem takie coś? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6291043494 Ma on już wzmacniacz tylko podpiąć? I rozumiem ze dojazdowka wylatuje a pod spodem kompresor itd..dostaje? Czy wszystko wylatuje?
-
a4 b7 subwoofer w bagazniku
http://img24.otofotki.pl/pq570_20160708_134511-1.jpg.html Witam posiadam subwoofer harman i charczy chciałbym go wymienić na coś mocniejszego czy jest taka mozliwosc? Orientuje się ktoś ile ten glosnik harman ma wat? Chciałbym coś innego tam wsadzić ale żeby pasowały mocowania.. Czy lepiej nie kombinować tylko kupić orginalny? Albo może BOSE
-
czujniki cofania a4 b7
Nie ponieważ nie ściąglem zderzaka tylko dostałem się do uszkodzonego.
-
czujniki cofania a4 b7
Witam mam problem z czunikami mianowicie po zakupie a4 nie działały,na komputerze wyszlo:Brak masy w drugim czujniku wymieniłem na używany orgi. Po miesiącu problem powrócił lecz raz działają raz nie czy może być wadliwy ten czujnik czy może moduł?
-
Kod silnika 2.0 140km
Panowie jest to silnik BLB i jest zalany Castrol edge 5w30 z tego co wiem to olej jest do silnika z dpf a nie bez? Jest najechaniu 2 tysiące zmieniać go jak najszybciej czy zrobić do 10 tysięcy i wymieniać?
-
Kod silnika 2.0 140km
Ale niestety nie mam samochodu nie mam jak sprawdzić.. Numer vin WAUZZZ8E35A515445
-
Kod silnika 2.0 140km
Witam przy kupnie filtrow pojawil sie problem jaki mam kod silniak.. Czy ktoś mi może podać kod silnika po numerze vin? A4 b7 2005r?
-
Debica czy GT radial 215 50 17
Wybór padł na Toyo dzięki. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5918634922
-
Debica czy GT radial 215 50 17
Profil na 55 odpadają musi być 50..
-
Debica czy GT radial 215 50 17
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5968702959 http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5837010476 Witam tajak w temacie kupić Debice czy GT radial a4 b7 kombi jeżdżę po miejscu raz na pół roku w trasę.. Wiec nie potrzebuje opon michelin dunlop itd..za 2000zl.. Jeździłem w poprzednim aucie na Dębicach i bylem zadowolony na mokrym jaki suchym ale chcę wiedzieć co wy o tym myślicie...
-
225 50 17 a4 b7
Ok dziekuje wiec wybór będzie 215 50 17.
-
225 50 17 a4 b7
A jaka różnica jest między 215 a 225 tak samo na aucie wyglądają tyle że szerszy lać? Kombi posiadam to mi się wydaje ze szersze lepsze i mam okazję kupić właśnie 225 50 17 nowe oponki fuldy za 1200zl.. Czy chodzi o to ze 225 będą mialy duże dziury między oponami a nadkolami?
-
225 50 17 a4 b7
Witam Czy nie będą obcierac opony 225 50 17 w a4 b7 silnik 2.0 dizel bez s-line. Felgi tj 8 et 35. Wiem że już był temat o tych oponach ale jeden pisze tak a drugi tak.. Musze wiedzieć na 100 % czy nie będą obcierac.