-
1.8T aeb problem z doładowaniem..
W weekend wrzucę.
-
1.8T aeb problem z doładowaniem..
Witam mam problem z moim 1.8 T aeb. Podczas przyśpieszania od 2tyś do 3.5tyś łapie tak zwanego muła, po wyżej 3.5 tyś auto zaczyna jechać. Dorzucam logi jeśli koś mógł by coś podpowiedzieć będę wdzięczny. statyczne : benzyna: https://log.malonetuning.com/chart/250616#H8KLCADCvjvClVwCA03CjMOLDsOCIBREw7%2FChcO1wpAUwq3Cr28hLFBuKEnChQYuwqbDusO1FsKaGMKXM8Onw4xoLR7DqXkPwpHCpMOPwqkuRWAwaMOlwpxyw7jDkBYhPEXDisKWScOsJMK%2BKMKzw6QkV2nDl8OQFsO7ZgrCjsKkwrNsC3Erwo%2FDoFzCqRHDq8KcfMO%2FZMKRwoPCn8K4wp9tw6Yfw5ADFA4YccOFCWdccDMQwqrCi8K2cirDixzDusKxGsKNw7kCfcKbVsKewrkAAAA%3D gaz: https://log.malonetuning.com/chart/250617#H8KLCAAMPcKVXAIDTcKMw4sOw4IgFETDv8KFw7XCkBTCrcKvbyEsUG4oScKFBi7CpsO6w7UWwpoYwpczw6fDjGgtHsOpeQ%2FCkcKkw4%2FCqS5FYDBow6XCnHLDuMOQFiE8RcOKwpZJw6wkwr4owrPDpCRXacOXw5AWw7tmCsKOwqTCs2wLcSvCj8OgXMKpEcOrwpx8w79kwpHCg8KfwrjCn23Dph%2FDkAMUDhhxw4UJZ1xwMxDCqsKLwrZyKsOLHMO6wrEawo3DuQJ9wptWwp7CuQAAAA%3D%3D Dynamiczne: benzyna: https://log.malonetuning.com/chart/250616#H8KLCAB8PcKVXAIDTcKMw4sOw4IgFETDv8KFw7XCkBTCrcKvbyEsUG4oScKFBi7CpsO6w7UWwpoYwpczw6fDjGgtHsOpeQ%2FCkcKkw4%2FCqS5FYDBow6XCnHLDuMOQFiE8RcOKwpZJw6wkwr4owrPDpCRXacOXw5AWw7tmCsKOwqTCs2wLcSvCj8OgXMKpEcOrwpx8w79kwpHCg8KfwrjCn23Dph%2FDkAMUDhhxw4UJZ1xwMxDCqsKLwrZyKsOLHMO6wrEawo3DuQJ9wptWwp7CuQAAAA%3D%3D gaz: https://log.malonetuning.com/chart/250618#H8KLCADDlD3ClVwCA03CjMOLDsOCIBREw7%2FChcO1wpAUwq3Cr28hLFBuKEnChQYuwqbDusO1FsKaGMKXM8Onw4xoLR7DqXkPwpHCpMOPwqkuRWAwaMOlwpxyw7jDkBYhPEXDisKWScOsJMK%2BKMKzw6QkV2nDl8OQFsO7ZgrCjsKkwrNsC3Erwo%2FDoFzCqRHDq8KcfMO%2FZMKRwoPCn8K4wp9tw6Yfw5ADFA4YccOFCWdccDMQwqrCi8K2cirDixzDusKxGsKNw7kCfcKbVsKewrkAAAA%3D
-
Kabel diagnostyczny
Panowie mam pytanie. Jaki kabel diagnostyczny polecacie? Oczywiście program jakiego chcę używać to vag com. Jeśli macie link do takiego kabla to napiszcie w komentarzu.
-
płukanka...
Płukanki się nie boje. Chodzi mi jaki olej wybrać czy wrócić do tego co zaleca fabryka. Czy zostawić 10w40
-
płukanka...
Problem w tym że nie wiem ile silnik zrobił kilometrów na tym oleju.
-
płukanka...
Witam. Chce zrobić płukankę w silniku 1.8T aeb w tej chwili mam 312 tyś przebiegu. Poprzedni właściciel zalał ją olejem 10w40 i teraz moje pytanie czy po płukance wrócić do 5w40 ? Czy może lepiej zalać 10w60 motulem który też jest niby syntetyczny.
mp125
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta