Treść opublikowana przez nauka250E
-
Żarnik ABG D1S brak informacji
-
Żarnik ABG D1S brak informacji
Witam, ktoś zna tą firmę?W internecie nie ma info na temat tych żarników. Żarnik jest praktycznie nowy mam 2 sztuki
-
Spadająca temperatura płynu chłodniczego 1.9 TDI AJM
Na rozgrzanym silniku pokazuje równo po 85 st a na zegarach jest wtedy 90st. to się kwalifikuje do wymiany ten czujnik G62??
-
Spadająca temperatura płynu chłodniczego 1.9 TDI AJM
Dzięki Pozdrawiam
-
Spadająca temperatura płynu chłodniczego 1.9 TDI AJM
Witam, proszę o analizę, auto po 12godzinnym postoju, +1st na zewnątrz. Temperatura na 17 instruments - kanał 003 - pokazała - 30st.
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
Niekoniecznie
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
Wracają jeszcze do tematu zregenrowałem odbłyśniki, zalożyłem Osrama Xenarca 4300K , ale myślę założę Yeaky +50% i jest efekt jednak powalający. Zostaję przy nowych Yeaky D2S +50%.Pozdrawiam.
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
Dzięki kolego za odpowiedź Pozdrawiam
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
A lepsze będę Yeaky 6000K czy Osram xenarc 4300K? Bo już sam nie wiem
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
Chyba 5000K będzie optymalnym wyborem, ale mam te originalne Osramy 4300K to na nich pewnie polatam jeszcze
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
Witam, posiadam originalne żarniki Osram D2S Xenarc 4300K przejechałem na nich 50tyś km, wymieniłem żarniki na Yeaky D2S 6500K jakieś chinole, ale nie jestem zadowolony w deszczową pogodę mało co widać, będę regenerował odbłyśniki, i pytanie czy jest sens wracać do starych żarników czy jeszcze dadzą radę 3 letnie żarniki. Ewentualnie coś godnego sprawdzonego polecacie?
-
Regeneracja odbłyśnikow B5 xenon
Kto Ci kolego regenerował?
-
Przetwornica jasność lamp
Kupiłem drugą przetwornicę i nie ma zmiany jeżeli chodzi o jasność świecenia, problem jest w wypalonym odbłyśnik, czeka mnie regeneracja.
-
Przetwornica jasność lamp
Witam, mam pytanie czy przetwornica wpływa na jasność żarnika? Po wymianie na używaną przetwornicę lewa lampa zaczęła świecić słabiej. Proszę o podpowiedzi
-
Logi 011 po czyszczeniu zmiennej geometrii
http://log.malonetuning.com/chart/228659#H8KLCAB1wox8WgIDTcKLw5EKwoMwDADDvyXDjw3DqMOwb0ofw6oMNcOQNcKSw4bDocO2w7XDmgpjwo93w4d5D095w41cCMKTw4rCvlVwQ3BNZlHDvsOSwoUOEhXDkmgEdylvUkMTPDAew5zCjsO7wonDi8KCwp%2FCnwLDpcK0Wl8qw5lfw7DCj8OgYMOsIcOuJnXDi2zDjcKPUwgnwrc8w6Ynwo8AAAA%3D Proszę o diagnozę.
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
http://log.malonetuning.com/chart/228707#H8KLCAAqwqF%2BWgIDTcKLw5EKwoMwDADDvyXDjw3DqMOwb0ofw6oMNcOQNcKSw4bDocO2w7XDmgpjwo93w4d5D095w41cCMKTw4rCvlVwQ3BNZlHDvsOSwoUOEhXDkmgEdylvUkMTPDAew5zCjsO7wonDi8KCwp%2FCnwLDpcK0Wl8qw5lfw7DCj8OgYMOsIcOuJnXDi2zDjcKPUwgnwrc8w6Ynwo8AAAA%3D zostawić tak czy jeszcze sztangę rozkręcić?
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
ok sprawdzę wrzucam logi jeszcze raz, ładuje jak złe http://vaglogi.pl/log-011_h1fsN.html na pierwszym logowaniu zaczęło przerywać ale drugi raz już ok, ale wydaje mi się że prawdę mówiłeś na samym początku, pierścień musi być odwrotnie założony. Pozdrawiam. Logi 011 BS http://vaglogi.pl/log-011_swaa7.html
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
jak mam to zrobić?
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
powróciłem z tą sztangą tak jak było, zmieniłem właśnie n75 bo miałem nowy, nie wiem obstawiam przpływomierz jutro spróbuję podmienić
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
nic nie dało zrobiłem dwa obroty przełądowuje non stop, przłądowuje na całym zakresie obrotów, ale co mnie dziwi że nie ma trybu awaryjnego..
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
tez tak myślę zobaczymy jak zrobię 2 obroty może w kosmos nie odlecę?
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
jak bedę miał wolne to zrobie na spokojnie
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
http://log.malonetuning.com/chart/228459#H8KLCADCqsKwdFoCA03Ci8ORCsKDMAwAw78lw48Nw6jDsG9KH8OqDDXDkDXCksOGw6HDtsO1w5oKY8KPd8OHeQ9PecONXAjCk8OKwr5VcENwTWZRw77DksKFDhIVw5JoBHcpb1JDEzwwHsOcwo7Du8KJw4vCgsKfwp8Cw6XCtFpfKsOZX8Owwo%2FDoGDDrCHDriZ1w4tsw43Cj1MIJ8K3PMOmJ8KPAAAA logi 003 przepływomierz, co sądzisz?
-
Logi 003 011 dynamiczne prośba o analizę
I można tak na oko to ustawić? czyli trzeba wykręcić tak? Ale zaraz chwila jak chce zrobić obrót to muszę, zabezpieczenie ściągnąć ze sztangi..bo inaczej nie da rady..