niestety nie było oryginału w sklepie a na oryginalnym firmy vdo który był wstawiony jest ten sam objaw
Skoro się stary zepsuł to trzeba założyć nowy oryginalny, kiedyś wymieniłem 3 zamienniki i ciągle ten sam objaw, od kiedy założyłem oryginał z ASO to 3 lata był spokój.
jaki koszt w aso ?
witam posiadam audi a4 b5 z silnikiem 1.8 adr .Borykam się z problemem i błędem czujnika temperatury przez który nie pokazuje temeratury podczas jazdy .czujnik został wymieniony na nowy lecz objaw jest ten sam a mianowicie gdy silnik jest nie uruchomiony ale rozgrzany i włączę zapłon temeratura pokazuje się jak tylko silnik zostanie odpalony temperatura spada do pewnego momentu a po jakimś czasie całkowicie co może być przyczyną ? błędy kasowałem lecz wyświetla się cały czas czujnik temeratury g62 zły odczyt /kupić kolejny czujnik czy może jest to spowodowane czymś innym ?