Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labedz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jezeli nie musisz dolewac zbyt duzo oleju między wymianami to nie zmieniaj. 10w40 to słabsze parametrowo oleje od 5w/0w... Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  2. Czyli przy doborze oleju najwazniejszym parametrem dla nas powinna byc temperatura wrzenia? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  3. Ze stron olejow gdzie podaja olej i odrazu ilosc. U mnie przy wymianie wchodzi 4 l i jest max na bagnecie a wiadomo wszystko dokladnie nie zleci. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  4. Ja mam BFB i wchodzi 4.1 a z ciekawosci na stronie gdzie dobieralem olej sprawdzilem jaki zalecają do bexa i sie zdziwiłem ze mniej tam wchodzi. Pamiętam jak kiedyś oglądałem na tvn turbo "samochod marzeń" i jakis nissan mial problem z przegrzwaniem i zmieniali miskę olejową na większą. Moze w naszych 1.8T tez powinny byc wieksze. A do zwyklego 1.8 ile wchodzi? Tez 4.1? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  5. Z tego co pamietam do BEX wchodzi 3.8 a do BFB 4.1 ciekawe czemu do BEX mniej? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  6. Sorry jak kogos urazilem. Chcialem troszeczke rozluźnić atmosfere. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  7. Pulpecik a co Ty kazdemu tak posty wyliczasz? Mnie nie interesuje ile kto ma czy ile ja mam. Ale dzieki za info. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  8. Nie nie! Piszcie! to jest bardzo ciekawe! Ide po popcorn[emoji6] Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  9. Tak. A diesle to juz w ogole sa najdrozsze w eksploatacji bo olej trzeba zmieniac w nich co miesiac[emoji12] Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  10. Wlasnie wymienilem olej. Zrobie to przy nastepnej wymianie. Plukanki pewnie nic nie dadza? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  11. I smok wymagal czyszczenia? Przy jakim przebiegu robiles? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  12. Wymieniam co 12 tys. Po za tym 95% mojej jazdy to trasa. A to jazda w miescie to powod do skrócenia interwałów wymiany oleju. Ja po kupnie zalalem plukanke. Olej byl nawet czysty.(castrol 5w30). Myslisz ze powinienem zwalic miske i przyjrzeć sie smokowi? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  13. A co jesli ja robie rocznie ponad 30 tys? Mam zmieniac olej 4 razy w roku? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  14. Shell tez jest ok Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  15. Patrz wyzej Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.