Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BzyQ03

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BzyQ03

  1. BzyQ03 odpowiedział(a) na BzyQ03 temat w Audi A4 B5
    Sprawidzilem i to jest napewno wina tego bo w srodku blaszka lata cala .... Dzieki WItam. Otoz sprawdzilem wybierak i sprawa wyglada tak jak na zdjeciach... http://www.directupload.net/file/d/4303/pvyr2v8y_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4303/8twbzeev_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4303/a8uad5ad_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4303/ylja7vzu_jpg.htm blaszka jak widac peknieta... co robic? Wystarczy kupic zestaw naprawczy? Z zestawow znalazlem tylko takie cos. http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-lewarka-vw-passat-b5-audi-a6-a4-i5866710335.html#thumb/2 Czy to pomoze jezeli to koleczko metalowe jest pekniete?
  2. BzyQ03 odpowiedział(a) na BzyQ03 temat w 1.8
    wiesz moze w jaich cenach chodza takie poduszki? Bo chyba sa 3
  3. BzyQ03 odpowiedział(a) na BzyQ03 temat w 1.8
    Mechanik mi mowił ze trzesie lekko samochodem przy wolnych obrotach i musze poduszki wymienic... Nie znam sie za bardzo... dodam ze jak mam wlaczony silnik na postoju i wcisne pedal gazu to od 1 do 2 tys obrotow auto lekko trzesie
  4. BzyQ03 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam... Musze wymienic poduszki silnika w swoim samochodzie bo troszke nim tzreszczy od 1 do 2 tys obrotow przy wolnej jezdzie... Orientuje sie ktos ile moga kosztowac takie poduszki? Chodzi mi głownie o olejowe... Chyba ze jakies inne polecacie...
  5. BzyQ03 odpowiedział(a) na BzyQ03 temat w Audi A4 B5
    Dzieki za odpowiedz... na szczescie oddalem juz je wczoraj... A zestaw kosztowal mnie 540 zł za tyl i przod z klockami... jednym slowem wyruchali mnie tez cenowo...
  6. BzyQ03 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam... Tak jak w temacie... Co sadzicie o klockach i tarczach hamulcowych WERTTEILE?
  7. BzyQ03 odpowiedział(a) na BzyQ03 temat w Audi A4 B5
    nie mam pojecia bo tylko podczas jazdy tak sie dzieje a sprzegla zawsze do konca wciskam... podczas postoju tego nie ma
  8. BzyQ03 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Od jakiegos czasu mam problem ze zmiana biegow. Otoz... Zaczeło sie tak ze podczas jazdy biegi wchodza tak jakby cos chaczylo... tzn sprzegło wcisniete do konca wbijam 2 bieg opornie moze nie idzie ale tak w polowie przycina sie lekko jakby cos mu przeszkadzalo... tak samo jest z 1,3,4...Jak stoje w miejscu to biegi wchodza idealnie... Mialem tez taka sytuacje ze bylem w trasie to nie wiem co sie stalo bo nie moglem wbic 5 biegu a reszta biegow zaczela swirowac bo zachowywaly sie tak jakby byly na luzie chociaz byly wbite, moglem sobie nimi ruszac we wszystkie strony, a jak wbijalem 4 bieg to slyszalem jakby cos w srodku latalo jakas blaszka... Po podjechaniu na parking w celu sprawdzenia co sie moglo stac, dalem na luz, wcisnalem skrzynie i biegi zaczely normalnie wchodzic tylko ze tak jak wyzej wspomnialem... nie wiem co moze byc przyczyna... Mial ktos podobny broblem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.