Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emajdzi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emajdzi

  1. Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc proszę o przeniesienie, jeśli dział jest zły i o wyrozumiałość . Sprawa wygląda następująco: mam możliwość kupienia od znajomego Niemca Audi A4 B6 2.5 TDI, 150KM, rocznik 2001. Przyznam, że nie jestem specembi nie bardzo się w tym wszystkim orientuję, dlatego zwracam się do Was . Znajomy kupił po prostu inny samochód i zapytałem się go, czy nie chciałby tego sprzedać, powiedział, że ok, ale jest kilka wad i tak podsumowując z tego co zaobserwowałem i z tego co mi powiedział wychodzi, ze: - przy odpalaniu kiedy samochód jest zimny, trzeba nim trochę pokręcić, a kiedy już odpali towarzyszy temu kopcenie z wydechu oraz wzmożona praca (pompy wtryskowej?) pod maską. Kiedy to się ustabilizuje, auto chodzi poprawnie i równo, nie kopci i każdemu ponownemu odpaleniu (na ciepło) kopcenie i uprzednie objawy nie towarzyszą. Mechanik u którego on był powiedział mu że to wina uszczelniaczy pompy? - na tyle go zrozumiałem z moją znajomością języka. Wiem, że są różne możliwości, moze to być awaria sterownika, świece żarowe, lub po prostu cała pompa do regeneracji, lub wymiany. - nie świeci się komputer pokładowy, wiem ,ze pewnie będzie się to wiązało z wymianą licznika, lub z regeneracją wyświetlacza, - łożysko prawego koła głośno pracuje, domyślam się, ze do wymiany. Więcej usterek nie zauważyłem, domyślam się oczywiście, że po ewentualnym sprowadzeniu będzie trzeba wymienić oleje, filtry itp, itd i wtedy ewentualna inspekcja wykaże, czy jeszcze jakieś elementy eksploatacyjne są do wymiany. Teraz moje pytanie do Was, czy to wszystko się opłaca? Znajomy chce za samochód wyjściowo 1000 Euro, myślę, że z tymi usterkami zejdzie do 700 - 800. Biorąc pod uwagę koszty rejestracji (tak, wiem, ze akcyza 18,6% ) i ewentualnych napraw, czy to się wszystko opłaci? Pozdrawiam i czekam na zdanie bardziej doświadczonych niż ja .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.