Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Thomash43

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam serdecznie ! Panowie proszę was o pomoc . Jakieś 3 miesiące temu wymieniłem uszczelkę pod głowica wraz z całym rozrzadem oraz regeneracja głowicy , planowaniem i sprawdzeniem szczelności . Polatalem autem z 3 miesiące i płyn znowu zaczął uciekać i to w takim tempie ze głowa mała ... zalewam cały zbiornik przejdę ze 100 km i płynu nie ma ... gdy rano schodze na parking to widzę mega wielka plamę pod silnikiem od płynu , można powiedzieć że kapie z niego . Robiłem również test na obecność CO2 i niestety dostaje sie .. co robić ? Czy to może być źle założona uszczelka ? Czy pękniety blok ? Podczas tych 3 miesięcy po wymianie uszczelki nic się nie działo. Po Proszę o pomoc bo juz nie mam sił ...
  2. Głowica była sprawdzana i jest szczelna , tak samo jak bloki . Tylko , że uszczelka była wymieniana z 1,5 miesiąca temu i nie kopciło tak mocno jak teraz ( zauważyłem to z 2 tygodnie temu , że tak dymi ) . Jutro jadę z nią tak czy siak do mechanika i zobaczymy co on powie . Jest spore spore prawdopodobieństwo , że spartolił robotę z wymianą uszczeli i dlatego te objawy wszystkie ? Martwi mnie jeszcze te bzyczenie gdy silnik jest rozgrzany ...
  3. Witam serdecznie ! Jestem debiutantem na tym forum i mam nadzieję , że mi pomożecie , bo już sił brak do tego silnika i auta ... A mianowicie chodzi o moje nieszczęsne Audi A4 b6 z silnikiem 2.0 ATL z gazem ... Całkiem niedawno wymieniałem uszczelkę pod głowicą z wymianą oleju , uszczelniaczami itd .. wraz z planowaniem, regeneracją ( dość dużo kamienia ) . Przy okazji kompletna wymiana rozrządu oraz kompletna wymiana sprzęgła . Po wymianie tego wszystkiego przejechałem może z 1500 km . Po tym wszystkim jest jeszcze gorzej niż przed wymianą ... 1 .Przy odpalaniu auta z rana , bądź w każdej innej porze dnia przez około 20 sekund z audiny tak kopci białym mega gęstym dymem , że praktycznie nic nie widać , dym utrzymuję się dość długo w powietrzu . Po 20 sek kopcenie ustępuję lecz nie do końca , cały czas kopci ale nie tak mocno jak zaraz po odpaleniu silnika . Gdy auto stoi na jałowym na światłach też dość mocno kopci , praktycznie nie widać auta , które stoi za mną w lusterku ... Co to może być ? Wystarczy wymienić odmę aby to dymienie ustało ? Dodam , że płynu nie bierze jest cały czas taki sam stan . Z olejem jest tak jak w każdych altach czyli lubi sobie wypić ( 10w40 LOTOS ) 2 . Następnym problemem jest dziwne bzyczenie ( metaliczny dzwięk " bzzzzzz " ) gdy auto jest juz mocno rozgrzane ( na zimnym silniku tego nie słychać ) Najczęściej słyszalne na przełomie 1.9 - 3.0 tys obrotów jak dodaję delikatnie gazu . Wtedy słychać ewidentnie dzięk typu " bzzzzzzz " raz słyszalny głośniej , raz troche ciszej . Cieżko mi określić kiedy ciszej a kiedy głośniej . Czy to może być ten nieszczęsny wariator wraz z zaworem czy całkiem coś innego ? 3. Inna rzecz to ogrzewanie .. Przestało grzać . Robiłem kilka dni temu płukanie 3 krotne nagrzewnicy . Pomogło na 1 dzień . Następnego dnia jak wsiadłem do auta znowu dmuchało zimnym powietrzem ( na każdej ustawionej temperaturze ) . Układ odpowietrzałem 2 razy i również nic nie pomogło . Bardzo proszę o pomoc Panowie bo idzie zwariować ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.