Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radek Wróbel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Radek Wróbel zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Bardzo przepraszam za brak powitania. Jednakże jestem w kropce bo potrzebuje sprawny samochód na wczoraj i pisze od razu i co chodzi.okey,prześledze schematy ale teraz muszę dostać się do bagażnika aby podłączyć pompke... Zamek w klapie ani rusz...tzn wlalem penetrator i nawet odmrazacz... Klucz sukcesywnie wszedł do końca z oporem ale nie chce się przekręcić. Nawiercilem mały otwór na środku ale nie widzę cięgna aby szczypcami złapać i otworzyć Bagaznik otworzony teraz szukać będę schematów
  3. Okey odlaczylem. I nadal się świecą. Gorzej ... Opadła mi klapa na rozlaczonej pomoce i nie mogę bagażnika otworzyć...
  4. Witam. Szukałem na każdym forum info które mi pomoże i robiłem wszystko. Otóż od dzisiaj mam problem.mianowicie świeca mi się nieustannie przednie kierunkowskazy nawet na zgaszonym silniku i po wyciągnięciu kluczyka. Wyciagnalem przekaźnik(ten który jest razem z przyciskiem od awaryjek) i nic nie zgasło. Uderzylem mocniej kilka razy w to miejsce jak niektórzy pisali aby sperzynka lub kotwiczka w przekaźniki puściła. Nie pomogło. Pojechałem na swerwis pierwszy,został podpięty komputer ale zero błędów. Pojechałem do Bosha'a i tam twierdzą,że moduł komfortu został zalany...faktycznie zebrała mi się ostatnio woda pod siedzeniem pasażera gdy użyłem klimatyzacji ale z tego co mówił pracownik to tutaj nie ma takiego modułu. Powiedział abym odłączył kostkę od kierunkowskazów za kierownicą wiec tak zrobiłem i nadal nic. Naprawdę zrobiłem wszystko co wyczytałem na forach ale już nie mam siły... Zwarcie? Mieliście podobny przypadek? Audi a4 b5 sline 2000R 1.9tdi 116km AJM. Pomocy ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.