Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidgolis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. przyuczone kluczyki w systemie to 3 sztuki, posiadam dwa i w żadnym keyless nie działa nawet po wymianie baterii. przyuczać raczej nie trzeba bo to te klucze na 100%. tylko nie wykrywa ich po prostu i dopiero po dotknięciu panelu startuje system. dziwne. w Salonie powiedzieli że pierwszy raz słyszą o czymś takim.
  2. no niestety nie bateria w salonie mi powiedzieli 480 zł za samą diagnozę. wiec choro.
  3. Witam, W Audi A6 C7 2011, posiadam kluczyki "keyless" niestety aby odpalić samochód muszę tylną część kluczyka przyłożyć do pola oznaczonego kluczykiem obok konsoli. Komunikat na ekranie: "Nie rozpoznano kluczyka. Przytrzymaj tylną stronę kluczyka przy oznaczonej pow. Patrz podręcznik" W podręczniku nie ma informacji jak rozwiązać ten problem. Oraz aby otworzyć auto muszę nacisnąć przycisk na kluczyku a nie wystarczy mieć go tylko w kieszeni. Wydaje mi się że potrzebne jest przypisanie kluczyka do auta, co nie wiem jak wykonać. Proszę o informację czy jest to do wykonania bez wizyty w salonie Audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.