Treść opublikowana przez minio47
-
Niedziałające głośniki wraz z subwooferem z tyłu (foto)
Ale które te adaptery odłączyć Działa wszystko podpiolem ta czerwona kostkę i działa dzięki ;-)
-
Niedziałające głośniki wraz z subwooferem z tyłu (foto)
Tak radio oryginalne a takie otrzymałem już podpięte, a które to podpiąć gdzie? jak? i do czego?
-
Niedziałające głośniki wraz z subwooferem z tyłu (foto)
Witam. Mam taki problem odnośnie niedziałającego nagłośnienia z tyłu. Otóż wszystkie głośniki z tyłu wraz z subwooferem nie działają, przód gra wszystko fajnie pięknie a z tyłu cicho. Chciałbym aby ktoś zerknął na to wszystko fachowym okiem, gdyż może coś źle mam podłączone. Dołączam zdjęcia i z góry dzięki za pomoc i odpowiedź.. Linki do zdjęć: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - c10fa39892a57.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - ba4ba5dc79209.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - 384d5f63bccbc.jpg Wzmacniacz: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - 41c2344ac082b.jpg
-
Niedziałające głośniki wraz z subwooferem z tyłu (foto)
Witam. Mam taki problem odnośnie niedziałającego nagłośnienia z tyłu. Otóż wszystkie głośniki z tyłu wraz z subwooferem nie działają, przód gra wszystko fajnie pięknie a z tyłu cicho. Chciałbym aby ktoś zerknął na to wszystko fachowym okiem, gdyż może coś źle mam podłączone. Dołączam zdjęcia i z góry dzięki za pomoc i odpowiedź.. Linki do zdjęć: https://zapodaj.net/c10fa39892a57.jpg.html https://zapodaj.net/ba4ba5dc79209.jpg.html https://zapodaj.net/384d5f63bccbc.jpg.html Wzmacniacz: https://zapodaj.net/41c2344ac082b.jpg.html
-
Falowanie i gaśnięcie po nagrzaniu się silnika
Samochód nagrzewa mi się bardzo szybko dlatego też nie wiem skąd wywala ten błąd. Zerknę na ten termostat jeszcze...
-
Falowanie i gaśnięcie po nagrzaniu się silnika
Witam. Moje Audi a4 b6 rocznik 2001 motor 2.0 benzyna 130 KM. Mianowicie jak w temacie mam z nią problem. Silnik po nagrzaniu się do temperatury 90stopni zaczyna falować na obrotach i potrafi zgasnąć przy hamowaniu do skrzyżowania. Wymieniłem już wszystkie filtry, zalałem nowy olej, oczyściłem i zaadoptowałem przepustnicę lecz nadal jest tak samo, faluje i gaśnie. Wyskakuje mi również błąd termostatu i czujnika temperatury wychodzący z chłodnicy. Wszystko z nagrzewaniem działa powietrze leci ciepłe w środku jak i zimne w zależności od temperatury. Niby wszystko dobrze z termostatem a jednak coś jest nie tak... Nadal nie wiem skąd problem tego falowania i gaśnięcia silnika... Z góry dzięki za pomoc.