Witam mam problem z autem po wymianie serwo odebrałem wczoraj malyszowke od mechanika co się okazało podczas jazdy czuję delikatne wibracje na kierownicy +pedal gazu i w dodatku w przednich kołach coś tak wali jak by miało zaraz odpaść przy przyspiesAniu nic się nie dzieje przy jeździe stała prędkością stuka a przy odopuszczeniu gazu podczas jazdy to już napie******a im szybciej tym gorzej a zaczyna się to już od min 50km/h
Może i tak też być w dodatku przy próbie hamowania ściąga na lewą stronę w tygodniu dam do mechanika żeby sprawdził jakie daje ciśnienie pompa a może być też że zasysa gdzieś przewod między serwo a vacum i nie dostaje powietrza podczas nacisniecia na hamulec
Witam , panowie pomóżcie mam problem z hamulcami przy delikatnym hamowaniu nie ma reakcji a gdy nacisne gwałtownie to odrazu łapie i nie wiem co to może być , nie wiem czy to już pompa siada czy co płyn nigdzie nie ucieka sprawdzalem i cały czas jest .z góry dzięki za rady