-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Mialem juz dawno odpisac od razu po twojej odpowiedzi ale kurde non stop czekam na te zaróweczki bo nie miał ich gościu w sklepie i czeka na dostawe tych t5/r5 do wyświetlacza km 5w do podświetlenia 1.1w ,,, niestety i musze czekać :/
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Dzieki jutro sie zabieram do działania, na razie dziekuje za pomoc i w razie czego bede pisał. Dziekuje Piotrze i reszcie
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Marku ten film juz oglądałem. Zastosuje wszystko co pokazane to oczywiste, lecz pytanie moje brzmi która dioda odpowiada za wyświetlacz i w jaki sposób je wymontować ? Po prostu jest to wypięcie żaróweczki i podmiana na nówke ?
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Oki czyli żaróweczki to : t5/r5 ( one będą pasowały do mojego zegara mam nadzieje ? ) A jeśli chodzi o wymiane, to po wyjęciu zegara, wystarczy żarówke która jest jakby po 2 stronie wyświetlacza wymienić na nówke i to tyle ? nie ma zbyt dużej trudności z tym ? Gdybyście mieli jakiś poradnik czy coś albo jakieś zdjęcia bo szukałem po necie lecz nic wartościowego nie znalazłem
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
To panowie takie zarówki kupie w elektrycznym ? i jaki do dokładnie model czy cos ?
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Rok auta 97 dołączam zdjęcie, jesli nie wystarczy zrobiłem jeszcze kilka bez zapłonu itd. http://scr.hu/1eb3/x72xd I jeszcze jedno z bardziej uwzględnionym wyświetlaczem http://scr.hu/1eb3/uhqiz
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Witam serdecznie, jestem tutaj nowy, Od bardzo dawna mam problem z wyświetlaczem kilometrów w Audi a4 b5 Od czasu kiedy kupiłem autko nie było podświetlenia. Jakiś czas temu byłem u mechanika z inną sprawą i przy okazji wspomniałem o danym problemie z wyświetlaczem, bo nie ukrywam b. potrzebuje aby mi działał. Mechanik powiedział że prawdopodobnie poszła dioda i trzeba kupić nowy cały zegar, gdzie koszt wszystkiego wyniesie mnie ok. 350 zł. Zdziwiłem się i szukałem rozwiązania na forach i innych stronach, nic nie znalazłem, więc postanowiłem napisać post tutaj. Dodam, że nie jestem specem, więc jeśli ktos bedzie taki miły aby mi pomóc prosze aby poradził co i jak. Prosze o pomoc, jeśli bedzie potrzeba wiecej informacji z miłą chęcią je podam, niestety teraz nie wiem co bedzie potrzebne wam. Da rade to naprawić samemu ?
Szabela
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta