Treść opublikowana przez shays3000
-
Potrzebne napięcię pod podświetlenie nóg
Chciałem się ładnie wpiąć od razu za bezpiecznikiem, lecz za chiny nie mogłem wyjąć kabli z tej kostki bezpeiczników, więc wpiąłem się plusem bezposrednio w przewód pod radio, dałem włącznik kołyskowy i wszystko fajnie śmiga. Pozdro!
-
Oryginalne nagłośnienie Audi
Pytałem dość profesjonalnej firmy zajmująca się tuningiem car audio i odpowiedzieli mi, że nikt prócz fabryki nie wie co wkladają.... dla mnie to bez sens, ale rzeczywiście w internecie nie ma żadnych informacji, trzeba by bylo może poszukać na niemieckich forach ;v
-
Oryginalne nagłośnienie Audi
Witam. Nie mogę znależć nigdzie schematu jakie głośniczki montowano w Audi A4 B6 Sedan... Mam radio Audi Concert, 10 głośników i chciałbym wiedzieć jaką one mają impedancje, moc i średnice... Mógłby ktoś poratować jakis linkiem, bo nie wierzę że nikt tego nie szukał... Chcę się pobawić w tuning mojego audio, ale nie chce tych głośniczków od razu popalić jak włożę coś większego :v
-
Potrzebne napięcię pod podświetlenie nóg
Jak bedę chciał się wpiąć taśmą led, to nie bedzie wywalało bezpiecznika? (Jestem w tym zielonyyy)
-
Potrzebne napięcię pod podświetlenie nóg
Tak, dokładnie! Jeszcze lepiej by było, jakby bez włączania zapłonu było podawane napięcie... Czyli żeby włączało się niezależnie... jak radio... Wchodzę, naciskam przełącznik na ON i pali mi się podświetlenie nóg... oczywiście + musi być również po włączeniu zapłonu/podczas jazdy
-
Potrzebne napięcię pod podświetlenie nóg
Witam, mam pytanie. Gdzie mogę się wpiąć najkrócej pod nogami kierowcy, by podświetlić sobie nogi kierowcy/pasażera na niezależny włącznik ON/OFF? Tak, żeby nie kolidowało to z pracą innego urządzenia/podświetlenia? z góry dziękuję za odpowiedź!