Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adeekey

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tylko... jak komputer podpinam to temp. pokazuje 110 stopni jak na liczniku (a faktyczna temp to 90) i jak odpinam czujnik 4 pinowy to ona od razu spada w dół. Czy to może mieć związek z licznikiem całym? Czujnik nowy... może czujnik wadliwy?
  2. Paliwo zrobiło niespodziankę mi tylko raz, jednak też pójdę tym tropem i w żorach mam zakład zajmujący się licznikami. Spróbować zawsze warto...
  3. Tylko mi na komputerze pokazuje temp. 90 stopni, a licznik 110 najczęściej. Więc wykluczyliśmy termostat.
  4. Witajcie. Od początku posiada Audi borykam się z pewnym problemem. Przez długi czas nie sprawiało mi to problemu więc nie naprawiałem. Teraz postanowiłem w końcu to naprawić. Następujący problem: Jadę temp. 90 stopni i nagle skaczę do 110 stopni, alarm dźwiękowy po pewnym czasie temp. znowu wraca do 90 stopni czasami do 60 stopni na liczniku. I tak się dzieje co jakiś czas, nie za zasady. Czasami przez tydzień tego nie miałem, a czasami codziennie kilka razy. Pod kompem pokazuje, że temp. wody szaleje. Jednak komputer również pokazuje, że temp, jest prawidłowa ( a licznik swoje). Mechanik do tej pory wymienił mi: - Czujnik temp. wody (4 piny), - Wiązkę kabli do czujnika, - Silniczek zegara od temp, I przy okazji moja chłodnica zakończyła żywot, za dużo rdzy i ona również została wymieniona. Od początku również nie mam sprawnego sprężarki klimatyzacji. Co dalej wymieniać? Liczę na jakiś trop. Dodatkowo raz jak odpinał licznik cały to na 10 minut oszukiwał stan benzyny. Na liczniku pół baku, a faktycznie rezerwa, którą sygnalizował komputer sygnałem dźwiękowym po przekręceniu stacyjki...
  5. adeekey opublikował(a) temat w 1.8
    Witajcie. Mam takie zapytanie. Jestem posiadaczem audi a4 b5 1.8 125km 2001 rok. Niestety awarii uległo mi sprzęgło oraz cały dwumas. Już mam zakupione nowe sprzęgło firmy Sachs. Tylko postanowiłem przejść z dwumasu na zwykłe koło zamachowe, niestety nie wiem jak je odpowiednio dopasować Sugeruje się oto tym poradnikiem : http://a4-klub.pl/index.php?%2Ftopic%2F51400-b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-na-kolo-jednomasowe-afn-1z%2F 1. Opcja to http://allegro.pl/show_item.php?item=5061489692 2. Znowu inny pracownik firmy z częściami używanymi twierdzi, że powinno pasować koło z 1.9 diesla? http://allegro.pl/show_item.php?item=5033294509 Byłbym wdzięczny za rozwianie wątpliwości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.