Pasuje jeszcze obudowe zmienic lub wyciac w plastiku miejsce na manetke
Obudowę posiadam Czyli żadnych kab!i nie muszę dokładać ? Tylko montaż i adaptacje.... Żadnych gruszek itp.. Bo gdzieś czytałam że z benzyną są problemy...
Witam. Mam pytanie czy do mojej 2.0 benzyna potrzebuję coś jeszcze oprócz manetki 8E0 953 521 D i modułu 8E0 953 549 L aby uruchomić tempomat? Vaga posiadam .... wiązkę kabli chciałam też ale w aucie na szrocie@ była cała spięta z główna wiązka więc nie wiedziałam gdzie idzie co i jak...