Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jacek_1989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jacek_1989

  1. Witam. Jestem ŚWIEŻY na forum, więc na początku witam wszystkich Ekspertów jak i zwykłych Użytkowników. audi a4 b6 2.0 fsi 2003r kombi Mam następujący problem: Samochód co jakiś czas ciężko odpala, tak jakby brakowało mu paliwa (nie ma znaczenia czy jest zimny czy cieply jak i również ile paliwa jest w baku)... po kilkukrotnym dodaniu gazu odpala. Dziwne jest to, że czasami odpala praktycznie na styk. Ponadto szarpie na wolnych obrotach i chodzi prawie jak diesel... Dopóki działa ssanie chodzi w miarę równo i obroty oscylują w okolicach 1000-1100, po wyłączeniu ssania spadają do ok 900 i silnik zaczyna "podszarpywać"... Po zwiększeniu obrotów do ok 1000 chodzi płynniej. Kolejny problem w ostatnich dniach to spadek mocy podczas jazdy... Od 1 biegu do do 4, na 5 jeszcze mi się nie zdarzyło... Podczas jazdy jakby odcięcie dopływu paliwa. Po kilkukrotnym dodaniu gazu wszystko wraca do normy, dzisiaj sprawdziłem i wcisnąłem pedał gazu do końca ( nie przerywając ) i tak tocząc się jeszcze z 20-30m (2 bieg) nagle auto zaczęło rwać do przodu... W grudniu 2015 wymienione cewki. Komplet, oryginalne BERU. Wczoraj łożysko od pompy wspomagania. (straszne wycie było) Filtry, oleje nowe. Wszystkie płyny uzupełnione. Samochód podłączony pod komputer nie wykazuje żadnych błędów... Ostatni pomysł mechanika to - po spadku mocy podczas jazdy, odpięcie przepływomierza... i weryfikacja czy dalej będzie się to powtarzało... NIESTETY bez zmian... Dzięki za jakiekolwiek zainteresowanie i pozdrawiam, Jacek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.